Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhat evés után erős...

Mi okozhat evés után erős (akár 30 percig tartó) szívdobogás érzést?

Figyelt kérdés

Pár hónapja időnként ebéd/vacsora után 30 percig erősen éreztem a pulzusom. Nem rendszertelen, nem gyorsabb csak erős és zavaró.


Volt egy kemény hét amikor szinte folyamatosan éreztem evés nélkül is reggeltől estig, utána koplaltam egy pár napig de elmentem kardiológushoz, ekg, ultrahang rendben volt, pulzusom 90-100, vérnyomás 130-140 közt. Kell majd egy 24 órás holter és abpm. Annyit mondott a doki hogy a bal kamra nagyobb kicsit.


Lehet valamilyen ételallergia pl glutén? Tejtől nincs bajom, szoktam pékárut enni meg tésztákat is. Amikor egy hétig durva volt a helyzet előtte való napokon többször is ettem szendvicseket, lehet az váltotta ki? Amúgy 195 cm és 100 kg vagyok, szoktam stresszelni szorongani, sokat ülök de három naponta 10 km-t sétálok.


2022. dec. 19. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Reflux, savasság nem lehet?

Háziorvossal beszéltél már erről?

Ételallergia teszt nem árt.

2022. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hisztaminintolerancia, az okozhat eros szivdobogast
2022. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Néha érzem, hogy van savam, de nem okoz gyakran gondot
2022. dec. 20. 02:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanilyen problémám van, mellette nekem feljebb is megy a pulzusom. Kiderült neked mi okozta?
2023. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!