Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 4 napig szedtem Ataraxot,...

4 napig szedtem Ataraxot, minden nap egy felet. A 2. Nap után elkezdett nagyon verni a szívem, szívdobogásérzésem volt meg folyamatosan magas volt a pulzusom. Alapból a gyógyszer okozhat szívritmuszavart. Vajon lehet az a bajom?

Figyelt kérdés
Egyébként már 3 napja nem szedem a gyógyszert a pszichiáter ajánlására. Sokszor szédültem az elmúlt napokban, és volt hogy nehezen kaptam levegőt. Illetve sokszor rá is paráztam mert nagyon félek, főleg ha vérrög képződik.

2020. szept. 30. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamiert felirtak. Alapvetoen a gyogyszerek hive vagyok, ha anelkul szenvedes. De ez kemeny szer. Nekem duhrohamra, elviselhetetlen gondolatokra az en keresemre irtak fel. Kb 22 orakat aludtam tole, ami bevallom, akkor jolesett, mert nem birtam elviselni a valosagot. Ezen kivul nagyon melyen, eltorzitva hallottam a hangokat.

Nem csak hipochondria ez nalad, mert elolvastad a mellekhatast?

Nekem az antidepresszans segitett vegul, csak hetek alatt kezdett el hatni.

Nem tudom, mi a bajod. Onveszelyes vagy? Mas gyogyszer kell, ha nem vagy veszelyes, inkabb ne bunkozzon le.

2020. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából a hipochonriám is hozzá tesz igen, de mégiscsak rosszul érzem magam :/
2020. szept. 30. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Jajj az atarax nálam is ezt csinálta. Hidegrázás, szapora pulzus, pánikrohammal szaladtam ügyeletre. Nagyon szégyelltem. Abba is hagytam és nem foglalkoztam a pszcihés bajaimmal és jobban is lettem. 15 éve semmi gond, sőt!
2021. máj. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!