Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány órán át bírtátok pisilés...

Hány órán át bírtátok pisilés nélkül, úgy hogy nagyon kellett pisilnetek?

Figyelt kérdés
nekem több mint 10 óra:)
2022. dec. 21. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Úgy hangzik, mintha ez verseny lenne és érdem, ki tud nagyobb számot mondani vagy elérni, te pedig büszke vagy most magadra. Biológiailag sem egészséges és szervi károsodás lehet a vége, mentális sem, hogy lenne lehetőséged pisilni, mégsem teszel érte. Ritka és speciális körülmény kell ahhoz (kb. mozgásképtelenség), hogy ezt ne tudd megoldani.

A tűréshatárral játszani pedig ostobaság, nem ér annyit egy megrepedt húgyhólyag és hetekig vagy hónapokig tartó fájdalma, műtétje és rehabilitációja.

2022. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6-7 óra, de csak az első példájában írt speckó okok miatt.

Buliban voltunk, pisilni kellett, de hívtak táncolni, jó majd egy-két szám után elmegyek. Elestem, nem tudtam talpra állni, úgyhogy tartogathattam a sok eszem miatt...

Több órát vártunk a mentőkre, meg a sürgősségi, meg az ellátás, meg mire hazajutottam másnap reggelre, mire sikerült eljutnom mosdózni...


De nem egészséges, mert az inger egy idő után elmúlik, és akkor sem érzed, mikor már veszélyt jelent, hogy nem ürítesz. Ahogy az első írta, komoly egészségkárosodás lehet a vége.

2022. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első helyezett jutalma a hólyaghurut, vagy a vesekő.
2022. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én max. másfél órát bírok ki, de utána úgy esek be Wc-re!XD
2022. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Relatív, ha nagyon kell akkor max fél-egy óra, ha csak kicsit akkor simán kibírom pl. az éjszakát. De tényleg én sem értem miért jó 10 óráig visszatartani.
2022. dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is kb. 12-14, nem tudtam kimenni. És te miért?
2023. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 én sem tudtam kimenni:o
2023. ápr. 3. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!