Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan javíthatnék a testtartá...

Hogyan javíthatnék a testtartásomon? Lassan 28 leszek és egyre jobban zavar, hogy nem húzom ki magam. Ha figyelek rá az más, de 10 perc után "elfelejtem". Úszás, tornagyakorlatok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 13:09
 1/10 anonim válasza:
100%

Üdv! Itt 2 videót is le tudsz tölteni ingyen:


[link]

2008. dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én 18 vagyok, ugyanez a gondom. A suliban orvosin mondták is, h jobb lesz ha komolyan elkezdek gyakorlatokat a hátizmom erősítésére a rossz tartásom végett: fekvőtámaszozás, úszás, meg az a gumikötél húzogatás(nem tudom mi a neve)
2008. dec. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
aludj parna nelkul a hatadon. En mar 13 eves korom ota ugy alszok es napkozben nekem is vannak gondok a tartasommal, de ez segitett.
2008. dec. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet kapni tartásjavító gyógyászati segédeszközöket is. nekem is van. olyan erős gumiszalagok tartják, hogy muszáj/ly kihúznod magad. ruha alatt észrevétlen. egyetlen "bajom" vele, hogy iszonyatos izomlázat csinál a hátamban, mert én úgy érzem folyton ellentartok neki.
2008. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 16éves vagyok, kb 1,5 éve kezdődött a hátfájások sorozata, akármit csináltam nem múlt el. Ez a hanyag testtartás miatt alakult ki. Cseréltünk ágyat, aludtam párna nélkül háton oldalt hason semmi nem segített. Egyszer a tescoba láttunk : anatómiai párnát ami kifejezetten ilyen hátfájásokra van. Amióta ezzel alszok szinte megszűntek a hátfájásaim, és a testtartásom észrevehetően rengeteget javult. Jól érzem magam. (mellesleg a ws teleshop-ban is reklámoznak anatómiai párnát 9ezerért , mi meg vettük vagy 900ftért :) és ugyan az a hatása.
2008. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egy időben könyveket egyensúlyoztam a fejemen, és egy idő után már teljesen megszoktam és az utcán is úgy megyek hogy odaképzelem a könyveket:)
2008. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. A párnával az a bajom, hogy nagyon sokszor változtatok pózt éjjel.... A párna nélküli fekvést próbálgatom, de utána fogok nézni annak a "gumiszerkezetnek is" :) mindenki hasznos választ adott :) gratu
2008. dec. 30. 10:26
 8/10 A kérdező kommentje:
Bár a könyveket hanyagolni fogom, el sem tudom képelni, hogy annyit egyensúlyozzák, h már napközben is odaképzeljem a könyveket :D:D:D:D
2008. dec. 30. 10:27
 9/10 anonim válasza:
Uszás,uszás és uszás, de ez www.spidermed.net is segít, a lányomnál sikeres volt !
2011. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
talán ez: spidermed
2011. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!