Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szabad mozgatni az industrial...

Szabad mozgatni az industrial piercinget tisztítás közben?

Figyelt kérdés
Most csináltattam industrial piercinget dec. 29.én és nem tudom hogy szabad e ezt a fajtát balra jobbra tologatni miközbe tisztítom, valahol irták hogy kell valahol meg azt hogy árt neki. A szemöldök piercingemnél kellett mozgatni.

2022. dec. 31. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos ahany "piercer" annyi felet mondanak.. MINDENFELE piercinget TILOS mozgatni. De ezt a piercernek elkellett volna mondania.. Ha mozgatod,azzal csak felszakitod a gyogyulofelben levo piercinged,es sokkal-sokkal lassabban fog gyogyulni.. Octeniseptet fujj fultisztito palcikara es azzal torolgesd meg mindket oldalon. Tisztitas kozben mozog annyit,amennyi epp eleg neki. Es azzal letudod torolni a valadekot,es nem fog fajni,mintha huzgaltad volna,es felszakitod. Igy mar leirom a tobbi gondolatom is,ezek utan felo,hogy-hogy is latott el tanacsokkal.. Furdesnel figyelj,hogy ha lehet Sampon ne keruljon a szurasba,ha megis utana fertotlenitsd. A hajad lehetoleg legyen felkotve,ne akadjon az industrialba,mert faj is ha kiakarod huzni,es az is csak lassitja a gyogyulast. Ha begyulladna akkor TEAFAOLAJ. Vendegemnek 2 nap alatt helyre hozta a gyulladt industrialjat,mert nem vette komolyan a kezelest. Az industrial TELJES gyogyulasi ideje 6honaptol-12 honapig tart. A gyogyulasi ido alatt TILOS cserelni. Ne aludj azon az oldalon ahol van piercing. Nagyjabol ennyi,ha betartod minden rendben lesz,persze mar ha jo helyre szurta.😊


Udv: 1 piercer

2023. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget😃, a sprayt már beszereztem!! Örülök hogy nem kell mozgatni!! Mert edig ugy csináltan mert youtubeon ugy mondta egy piercert. De minden tisztításnál ugy fájt mintha ujra át szúrták volna és még jobban begyulladt😰🙈
2023. jan. 2. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!