Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 25 éves vagyok, és egyre...

23Shinra kérdése:

25 éves vagyok, és egyre jobban romlik az agyam, ez normális ?

Figyelt kérdés
Alap szavak nem jutnak eszembe sokszor, ha meg írnom kell sokszor kihagyok szavakat a mondatimból, és vagy rosszul írok le szavakat. Nagyon sok dolog ment ki a fejemből és úgy érzem h napról napra rosszabb lesz, kb ismertem 100 számot, ma már 2-őt tudnék felidézni belőle, egy elő adótól. Aggodók nagyon hogy 30-40 éves koromra úgy lefogok butulni hogy egy értelmes mondatot se tudjak megfogalmazni. Lehet valami betegségem ? Érdemes lenne elmenjek orvoshoz ?
2022. dec. 31. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat nálam is ez van, én is pont ezeket vettem észre magamon és

32 vagyok... jövőre megyek tanfolyamra ahol lesz mit tanulnom... majd ott kiderül helyre jön e az agyam, ha újra elkezdem rendesen használni.

2022. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem normális. Vagy menj orvoshoz, vagy próbáld ki mondjuk az Enterol nevű gyógyszertári probiotikumot, nekem sokat segített. Csak óvatosan, mert élő gombák vannak benne, ha véletlenül túlszaporodnak, mindenféle lelki és egyéb bajaid lehetnek tőle, de alapvetően biztonságos, szóval valószínű ilyesmitől nem kell tartani. Ha pedig cigizel, vagy más drogot tolsz, azt hagyd abba még előtte.
2022. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sürgősen keress fel orvost!!!

Létezik olyan, hogy korai Alzheimer-kór!

Ezt megállítani, visszafordítani nem lehet - de karban, szinten lehet tartani!

2022. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dobd el a telefonodat. ez csak annak a hatáaa, hogy 0-24-ben haszontalan információkkal bombázod az agyadat.
2022. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok azóta tapasztalok ilyet mióta covidos voltam.
2022. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen baja van, ahogy mondtam, javaslom, próbálja meg a probiotikumos dolgokat. Igazából szerintem az Enterol az egyetlen igazán jó, vagy esetleg a nyers bolti élesztő, vagy a sörélesztő-tabletta, amit gyógynövényboltokban lehet kapni. Ez utóbbiból mondjuk reggeli és ebéd után 4-4 db tablettát érdemes bevenni, de olyan készítmény kell, amiben nincs magnézium vagy más egyéb plusz anyag, csak maga a sörélesztő, mert különben az túl sok a szervezetnek. Tudom, hogy hihetetlenül hangzik, de nekem ezek segítettek mentális, pszichés, kognitív bajokon, a gyógyszerek semmit nem gyógyítottak. Szerintem egy próbát megér, csak óvatosan, mert az Enterol és a nyers élesztő élő gombákat tartalmaz, tehát nem szabad túlzásba vinni, nehogy elszaporodjanak.
2022. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!