Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő után ihatok az...

Mennyi idő után ihatok az antibiotikumra?

Figyelt kérdés
Mandula gyulladásom van és Aksolint szedek, és tekintve hogy szilveszter van szeretnék egy keveset inni. Csak jó lenne tudni hogy mennyit várjak a gyógyszer után. Előre is köszönöm a segítséget!

2022. dec. 31. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Tartok tőle, hogy már késő.
2022. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne alkoholtilalom, nyilvánvalóan benne lenne a betegtájékoztatóban. Nincs. Nem az antibiotikumok ellenjavalltak alkohollal, hanem a nyugtatók.
2022. dec. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van neki betegtájékoztatója, azt elolvasod és betartod. Egyébként meg ott a régi bölcsesség: "Van olyan gyógyszer, amire lehet inni és van olyan, amire érdemes".
2022. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igyál, igyál. A senki sem akadályoz meg. Maj írgyál.
2022. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jobbulást, nekem is az van és antibiotikumozok.. 😅
2022. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan ihatsz rá, amennyi jólesik! csak azokra a gyógyszerekre nem szabad inni, amelyek a központi idegrendszerre hatnak!-nyugdíjas belgyógyász.
2022. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

ha nem lehet rá inni, az benne van a betegtájékoztatóban.

ha jól emléxem az amoxicilin hatóanyagúakra nem lehet, es az tenyleg úgy van, még az alkoholmentes sörtől is szarul lettem mikor szedtem.


alapvetően azért nem érdemes inni semmi gyógyszerre, mert a gyógyszer és a pia is a májadat terheli.

2022. dec. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!