Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Becsípődés után nem múló...

Becsípődés után nem múló fájás/merevség?

Figyelt kérdés
Pár hónapja becsípődött egy idegszál a derekamba, kaptam rá izomlazítót, gyulladáscsökkentőt és fájdalomcsillapítót, egy hét alatt rendbe jöttem annyira, hogy tudjak mozogni de azóta is merevnek érzem olykor ha többet mozgok vagy többet pihenek enyhén fáj, és ropog is azóta. Valaki tudja mitől lehet vagy mit lehet ellene tenni?

2023. jan. 2. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Segíteni sajnos nem tudok, megmondanád kérlek, milyen orvoshoz mentél ezzel a problémával, ortopéd esetleg? Nem tudom kihez forduljak vele, a háziorvos segítsége kevésnek bizonyult.
2023. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1. Reumatológus


Kérdező! Esetleg egy gyógytornászt érdemes lenne felkeresni, Ő tud szerintem megfelelő tornát javasolni, amit otthon is el tudsz végezni.

2023. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltam csontkovácsnál vele. Nem segített. Ugyanúgy házi orvosnál voltam én is.
2023. jan. 2. 16:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben egy röntgen felvétel is segítene a pontos diagnózisban.Csigolyáknál porckorong sérülés, csontkinövés irritálhatja a gerincből kilépő ideget, de valami vírusfertőzésnél kialakuló kis ideggyulladás is közrejátszhat.
2023. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Reumatológus szakorvoshoz menj, Ő elküldhet röntgenre, ahogy a #4. javasolta. Háziorvos nem kompetens ezekben a bajokban.
2023. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2023. jan. 2. 18:11
 7/8 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok, kérdező te jobban vagy már?

Megvolt a szakorvos, röntgen, miegymás, de semmi javulás.

2023. febr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, jobban vagyok. Még a hirtelen mozdulatokkal, nagyobb súly emeléssel vigyáznom kell. Természet gyógyászt kerestem fel mivel az orvosok nem jöttek rá mi a baj. Kaptam rá krémet és izomlazítót. Szerinte majdnem porckorongsérvet csináltam. Ez pedig attól van ha többször nagyobb súlyt emeltem. Szerencsére mostmár jobb.
2023. febr. 3. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!