Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden napom arrol szol hogy...

Minden napom arrol szol hogy mikor tudok pisilni menni. Ez normalis? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Mar nem merek inni egy pohar vizet sem, mert ha iszok aztan 10 percenkent pisilnem kell. Arrol szol az eletem hogy azt tervezgetem mikor tudok wc-re menni, mert mindig kell ha iszok ha nem.

Megfigyeltem hogy a csaladom barmennyit iszik, nem pisilnek annyit mint en egy pohar viz utan.

Nagyon nagyon rossz ez az egesz, mert nagyon stresszben vagyok emiatt minden nap. Az is a nagy felelmem hogy olyan helyen leszek ahol nem tudok elmenni pisilni es akkor mit tudok csinalni?

Mar a kaverol is leszoktam, naponta maximum egy pohar vizet tudok inni, de még igyis 10 percenkent kell pisilnem.

Mi lehet a bajom?

Elegem van ebbol, barcsak megihatnek valamit anelkul hogy aludni sem tudok miatta

23L


2023. jan. 2. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted normális? És szerinted egy normális ember, ha egészségügyi problémája van, mit csinál? Vagy fel vagy fázva, vagy húgyúti betegséged van vagy pszichés. A háziorvossal és egy vizeletvizsgálattal lehet kezdeni a kivizsgálást. És igyál, maximum ne menj olyan helyre, ahol nincs WC. Víz nélkül nincs élet.
2023. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Elsőnek urulógia. Férfiaknál és nőknél is ők tudnak specifikusabban megvizsgálni téged, ha húgyuti gondod van. Nagyon sok minden lehet az oka.

Lehet egy fertőzés, gyulladás, de az is lehet, hogy pszichológiai dolog az egész. Nekem például hólyagfájdalmam és állandó vizelési ingerem van stresszesebb időszakokban, akár hónapokon keresztül. Pl. mikor a diplomadolgozatomat írtam... :)

2023. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Jól írja a 2#: urológia!
2023. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pszichés, írod is hogy rá vagy stresszelve. Ha egész nap otthon vagy akkor is ezen stresszelsz? Fura.
2023. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nem urológus kell, hanem pszichológus, ugyanis ez kőkemény pszichés probléma, és az generálhat tízpercenként vizelési ingert.


Ismerősöm a nagywc-vel van így. Amíg otthon van, semmi baj, amint felmerül, hogy el kell mennie, már "fáj a hasa, görcsöl, hasmenése lesz..." És csak akkor, amikor lakáson kívül van - rendesen hasmenése is lesz, pszichés alapon.

2023. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

"naponta maximum egy pohar vizet tudok inni, de még igyis 10 percenkent kell pisilnem."

Már megbocsáss, de a pszichés zavarod mellé még kóros nagyotmondó is vagy. Kipisilni ugyanis csak azt tudod, amit megiszol. Egy pohár viztől egyszerűen képtelenség egész nap tízpercenkét pisilni. Ha csak nem 2 cseppet pisilsz alkalmanként...

2023. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xp ali ***** válasza:
1. urológia. 2. vérvétel, vércukor vizsgálat.... vagy szenvedj tovább. Örülj, hogy nincs prosztatád, megúszod a fenekedben turkálást, ami a férfiak többségére vár 40 felett.
2023. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!