Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden éjszaka mikor felkelek...

Minden éjszaka mikor felkelek pisilni úgy érzem ki akar szakadni alul, normális ez másnak is van ilyen?

Figyelt kérdés
első terhességnél nem volt, de most ikreket várok 27 hetes vagyok, most már közel 1 kgsak egyenként lehet hogy ettől van? napközben nem érzem

2013. jan. 29. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A verbosegtol van.Nekem is olyan erzes neha nappal is ha pisilek:-(
2013. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ezt tapasztalom,de néha napközben is,és még csak 7hetes kismama vagyok.
2013. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan erzes, mar kb a 12. hettol,es masodik terhesseg...
2013. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mellette még van hasszúrkálás is biztos nyúlnak a szalagok, az elején is volt ilyen, hogy mikor felkeltem bele nyilalt, meg hát menni is olyan rossz, de a legkényelmetlenebb amikor éjszaka meg kell fordulni és fáj ott lent
2013. jan. 30. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!