Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a speedtol van, illetve el...

Ez a speedtol van, illetve el fog mulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szilveszterkor speedeztunk a tobbiekkel es mikor hazaertem 1-jen 6korul akkor meg nem volt semmi baj

Majd 8korul elkezdett nagyon gyorsan verni a szivem es ezt ereztem is mintha kiakart volna ugrani a helyerol

Nagyon megijedtem szoval meg ra is paraztam es felment 160ra a pulzusom

Egesznap 120-140 korul volt

Ma mar azert jobb meg aludtam is, ettem, ittam vizet

De most ugy erzem mintha gyenge lennek, nem lenne tiszta az elmem, mintha mas ember lennek.

Ez elfog mulni vagy mit tehetek?


Igen tudom, hogy hibaztam es soha tobbet nem fog elofordulni, amugysem szoktam sokszor csinalni 1evben max 2-3x de ezutan soha tobbet nem fogom. De most nagyon parazok hogy nem fog elmulni

18/L



2023. jan. 3. 12:06
1 2
 11/12 Dodoo777 válasza:
0%
A második válaszoló kommentjére mondanám, hogy ez nem így van. A metamfetamin vagyis kristály gyengébb, mint az amfetamin (speed), és kevesebb ideig is porget és adja a hatást. Az amfetamin sokkal tovább tart és a lejovo is fájdalmasabb nála. Egyrészt tapasztalat, másrészt elég egy kicsit utananezni vagy kérdezni. Lehetséges hogy egy színtiszta metamfetamin erősebb egy felutott amfetaminnál, de alapjába véve az amfetamin az erősebb és nem kicsivel.
2023. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11-es, nem nincs igazad. A meth, kb 100x olyan eros mint a sima amfetamin. Es kb olyan fuggoseget okoz, hogy nem sokan jonnek le rola... sima speed nem fog 24oraig porgetni, a kristaly de. Vaszleg az teveszthetett meg, hogy magyarorszagon nem igazan lehet hozzajutni igazi methhez, amit kristalykent eladnak az se az hanem valami dizajner hulladek. Bar a meth is undorito amugy. Szlovakoknal fut piko neven, meg cseheknel nemeteknel is mar. De azt nem ajanlom senkinek.
2023. jún. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!