Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a speedtol van, illetve el...

Ez a speedtol van, illetve el fog mulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szilveszterkor speedeztunk a tobbiekkel es mikor hazaertem 1-jen 6korul akkor meg nem volt semmi baj

Majd 8korul elkezdett nagyon gyorsan verni a szivem es ezt ereztem is mintha kiakart volna ugrani a helyerol

Nagyon megijedtem szoval meg ra is paraztam es felment 160ra a pulzusom

Egesznap 120-140 korul volt

Ma mar azert jobb meg aludtam is, ettem, ittam vizet

De most ugy erzem mintha gyenge lennek, nem lenne tiszta az elmem, mintha mas ember lennek.

Ez elfog mulni vagy mit tehetek?


Igen tudom, hogy hibaztam es soha tobbet nem fog elofordulni, amugysem szoktam sokszor csinalni 1evben max 2-3x de ezutan soha tobbet nem fogom. De most nagyon parazok hogy nem fog elmulni

18/L



2023. jan. 3. 12:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
illetve meg nagyon izomlazam van a kezeimbe is meg a mellkasomnal is
2023. jan. 3. 12:10
 2/12 anonim ***** válasza:
az izomláz a szeletelés miatt van
2023. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Persze hogy amiatt. Viszont ez normális. Általánosan több napos utóhatások vannak. Ilyenkor jellemző a hangulatingadozás, és a depi is.


Amúgy van aki heteken át nyomja, sőt az erősebb társától a methamfetamintól egyfolytába 140-elé verne a szíved. Abból egy csík is 24 óráig adja totálba. Szóval a gyenge kis spuri miatt nem kell megijedned. Vannak ennél keményebbek is :)

2023. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első másnap a leghúzósabb, viszont ha tudsz már enni/aludni akkor túl vagy a nehezén. Azért még jellemzően 1-2 napig lehet érezni az utóhatásokat, (hiszen sok belső rejtett tartalékot szabadítottál fel.)
2023. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat, most azert megnyugodtam picit

Eddig teljesen bevoltam parazva, hogy leall a szivem :/

2023. jan. 3. 18:04
 6/12 A kérdező kommentje:
illetve most elkezdett szurkalni is kicsit a szivem
2023. jan. 3. 19:45
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne parázz. Az ilyen szintetikus beavatkozások után 1, de inkább 2 hét kell mire a szervezet teljesen visszatér a normál működéshez.

Amúgy lehet azért ver így a szíved, mert ezzel vagy elfoglalva. Lazíts kicsit. Ilyenkor már nem szokott baj lenni...

2023. jan. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek😊

Es ez nem okozhat maradando szivproblemat ugye? Hogy 1napig 140 korul volt a pulzusom

2023. jan. 5. 20:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kevés rá az esély hogy ilyesmit okozzon. A ma kapható szpídek jórészt nem amfetamin hatóanyagúak, hanem valami dizájner drog van bennük. Így nem lehet tudni 100%-ra a hosszú távú hatásokat. (Ha ennyire félsz a következményektől, akkor ne használj ilyesmit.)

Ahogy írtam vannak erősebb meth amfetamin kristályok amiktől nem 1 napig 140 a pulzusod, hanem 1 hétig. Azt is ki lehet bírni. Egy kicsit túlpörgött a motor kb ennyi. Ilyen fiatal korban még sokkal könnyebb kipihenni is ;)

2023. jan. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, helyrejött minden?

Illetve úgy hangzika leírás, mintha pánikrohamod lett volna.

2023. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!