Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Laborosok szoktak másítani...

Laborosok szoktak másítani laboreredményeket?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 12:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10 Ha már a "paranoiáról" beszélünk, láttam már sokat sok területen, ezért sem lepne meg egyáltalán. A Covid ellen oltókat is darabszámra jutalmazták. És igen, a pék is beleköp a tésztába ha utálja a munkáját. Főleg ha még pénzt is kapna érte, ha érted mire gondolok.
2023. jan. 6. 13:08
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kaptak e pluszpénzt az orvosok a Covid oltások után, de ez nekik többlet munka volt./FG
2023. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Éppenséggel megtehetné, csak ha kiderül, akkor ugye gáz van, inkább összecserélik vagy valami rosszul van beállítva, rosszul kezelik a mintákat, ilyen lehet. Nekem november közepén volt vérvételem, december elején volt egy másik, de érdekes a decemberin az egyik májenzim tökéletes lett, ami előtte 2 héttel nem volt jó, aztán a januárin is van eltérés. Szóval ott valami csere volt, vagy csak bénáztak, nem tudom.
2023. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!