Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Laborosok szoktak másítani...

Laborosok szoktak másítani laboreredményeket?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok benne biztos, hogy bárki kockáztatná az állását ezért. Ha pedig igen, felteszem bőséges jutalomban részesül a hamis eredmény kérőjétől.
2023. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Es ez miert is lenne jo? Meg kinek?

Szerinted egy mezei dolgozo foglalkozik is azzal, hogy mancikanak milyen eredmenye lett, aki aznap a szazadik?

Kutyat nem erdekli.

2023. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Másítani nem, max összecserélni esetleg valamit. Ritkán, de megesik. A 2 éves fiamnak egyszer a leletén hcg szintet néztek és nem a standard panelt, valószínűleg valami kavarodás lehetett. A gyerekorvos felhívta őket és javították a rendszerben az adatokat.
2023. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem le sem szarják az egészet. A múltkor beadtam a mintámat, és címkézetlenül tették a többi közé. Honnan tudta, hogy az az enyém volt? :D Az orvos meg az eredményből megállapította, hogy semmi bajom, miközben egyáltalán nem vagyok jól :D
2023. jan. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Egyszerű. Nyilván ha eltéréseket csinálnak akkor plusz bevételt is, mivel az ember akkor elmegy még erre-arra magát vizsgáltatni, gyógyszerkezelni stb.


Megtanultuk Covid óta, emberi élet < pénz

2023. jan. 6. 12:25
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Hat en azt tanultam meg covid ota, hogy barmi bajom van, vagy dogoljek meg otthon vagy menjek maganba 🤷‍♀️
2023. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ahol én voltam laborban (rákszűrés),

bejött a minta

Letté szedték

Mindkét részét ellátták egy számmal

A számozott minták mentek a laborba

Az eredmények számmal jöttek vissza

A számok alapján megkeresték a kartont és rávezették az eredményt.

A laborosnak lövése sem volt, hogy kié a minta (A laborvezető ezzel élt vissza, amikor az akkori nejem mintáját "becsempészte")


Az ötös megjegyzésre:

Az emberélet mindig is olcsó volt.

Az emberek a saját életüket sem tartják sokra: hányan autóznak alkalmatlan járművel, nem vesznek építkezésen sisakot, mennek városban 30 (nem elírás, 30 az a sebesség, amit egy gyalogos nagy valószínűleg túlél, ha elütik) felett, dohányoznak, isznak keményen...

2023. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Covid óta extra vizsgálatok??? 2 hónapja döglődök a köhögős vírustól. Felhívom a dokit:"Jaj ne tessék tünetekkel bejönni! Szedjen köptetőt, lázcsillapítót és vitaminokat! Majd jöjjön be, ha már nincsenek tünetek!". Mikor megkérdeztem, hogy akkor már minek menjek be, megmondták, hogy a tp papírért. Szóltam, hogy gyesen vagyok, nem kell tp., akkor be se kell mennem, mielőbbi gyógyulást kívántak aztán csókolom!
2023. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kizártnak tartom!! Beteg ember így is van épp elég! Előfordul, hogy a labor eredményekből, valami szakrendelésre küldik az embert, ahol újabb labor csinálnak, és ott már kiderülne az eltérés! Ebből nagy baj lenne, vissza kellene hívni az összes pácienst, felfüggeszthetnék a működéstét./FG
2023. jan. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted akkor több lesz a fizetése, kérdező?

Még munkahelye sem lesz.

Egyébként a pék is bele tud ám köpni a kenyértésztába, de a paranoiát ma már remekül tudják kezelni.

2023. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!