Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a bal mellkasom?

Mitől fájhat a bal mellkasom?

Figyelt kérdés
Kb fél évvel ezelőtt kezdődött ez az egész azzal, hogy nyújtozkodtam, és hallottam a mellkasomnál valami ropogó hangot, utána néztem interneten és azt írták hogy a szegycsont ropog és ezzel semmi gond nincs, nem ártalmas szóval nem érdekelt, mostanába eljutottam oda hogy már fáj is a bal mellkasom, nem olyan rég vette észre anyukám hogy a bal mellkasomnál a bordák eléggé kiállnak, és pont ott fáj, általába evés után, illetve ha olyan pózba ülök és fekszem, akkor fáj, ezen kívül más panaszom nem igazán van, nagyon nem akadályoz meg nem is fáj olyan durván, de néha rájön és picit félek, mi lehet ez? Félek hogy valami a szívemmel van....Anyukám szerint tyúkmellkas de az bárhogy is nézem más mint az enyém... orvoshoz fogok menni hamarosan!

2023. jan. 8. 05:25
 1/5 anonim ***** válasza:
AMI- d lehet
2023. jan. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiatalkorban ilyen lehet és normális, a növekedés miatt. Doki azért nem árt.
2023. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2023. jan. 8. 09:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet ok. Orvoshoz elmennek
2023. jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szív infarktus Azonnal menj vele orvoshoz!!!!
2023. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!