Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A 3 pontos cukorterhelésen...

A 3 pontos cukorterhelésen nézik az inzulint is?

Figyelt kérdés

Állami cukorterhelésre beutalt háziorvosom. 0,60,120 perc-es. A beutalón csak ezt láttam megadva, viszont nem tudom ennek milyen módja van, nézik-e külön az inzulint vagy csak a cukor értékeket?


Szerettem volna IR vizsgálatot magán úton a panaszaimból kifolyólag, viszont a környékünkön nem találtam ilyen labort vagy orvost, csak Budapesten vagy az ország másik felén. Terhesség alatt volt terhelésem két éve, akkor határeset volt. Azóta lefogytam, edzek heti 5x, táplálkozásra figyelek, de a közérzetem nem jó.



2023. jan. 11. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak ha az orvos kulon keri, en ugy tudom.

De amugy nem hiszem, hogy csak az orszag masik felen talalsz labort, aki nez inzulint is. En kisvarosban elek es meg nalunk is van maganban.

Telefonalgass, fogsz talalni :) Ne csak neten nezd, nalunk sincs kiirva pl valamilyen oknal fogva.


Egyebkent a pajzsmirigyed rendben? Az is okozhat erdekes tuneteket.

2023. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Régebben vizsgálták, akkor rendben volt. Igazából evés után fél-egy órával nekiállok szédülni, van hogy lever a víz és hányingerem lesz. Ezért gondolt az orvosom cukorra. Illetve gasztroenterológushoz küldött még étel intolerancia gyanújával.
2023. jan. 11. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos nem kérhet inzulin meghatározást, így biztosan csak cukrot fognak nézni.
2023. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam, köszönöm!
2023. jan. 12. 07:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!