Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tágulni fog a cipő a hordásáva...

Tágulni fog a cipő a hordásával? (ha egy picit nyomja a lábam)

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyagától függ, hogy mennyire enged, de igen, idomul a lábadhoz, lazul egy kicsit a szerkezete. Csak akkor szűnnek meg a panaszaid, ha tényleg csak minimálisan szorít, azért csodákat nem lehet várni, egy méretet nem fog tágulni.
2010. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vizezz be egy kicsit vastagabb zoknit és úgy bujj a cipőbe. 1-2 órát viseld igy a lakásban. Kicsit tágulni fog.
2010. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha valódi bőr. Ha műbőr, akkor nem. Suszter is tud cipőt tágítani. Ha már feltörte a lábadat, ragaszd le a sebet.
2010. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bőrcipő tágul, műbőr nem.

Más téma : nekem nagyon bevállt új cipőnél, hogy a sarkam ne törje fel,sarokemelőt teszek bele.Egy ideig ezzel hordom, utána már idomul a lábhoz.

2010. okt. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Biztosan fog! :)

Nekem a legrosszabb, mikor a bőrcipőt kell tágítanom... :S

Első pár nap rossz, de utána kitágul. :)

2010. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de hosszra is? mer 36 osat vettem ez elöl nyomja a lábam de a 37 es az meg már nagy.hát a felsőrésze bőr a bélés és fedőtalpbélés az textil a járótalp meg gonolom gumi vagy olyasmi.
2010. okt. 4. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Lehet kapni cipőtágitó spray-t.

A bőrcipő fog engedni.

2010. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik magassarkúmmal úgy volt h amikor megvettem nyomta egy picit. Műbőr,volt rajtam vagy 3x,és tökéletesre tágult. Nagyon kényelmes lett... És műbőr,szóval szerintem fog tágulni,de a vizeszoknis tipp jó,énis próbáltam már :)
2010. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!