Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden cipő feltöri a lábam!...

Minden cipő feltöri a lábam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
:S
2011. júl. 15. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kéne olyan cipőket venni, ami nem illik a lábadra ;)
2011. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél nagyobbat!
2011. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez így kicsit kevés info. Pl hol töri fel? Nekem a kisujjamat szokták. Amúgy nekem van egy jó módszerem, csak drága cipőt veszek, azok nem törik fel, mert vhogy jobban ki vannak alakítva. Persze ez nem olcsó, de mégse lehet fájdalomban élni.

Plusz: ragtapasz. Ha leragasztod, ahol tudod h amúgy is feltöri, akkor ezt megelőzheted- én ezt nem tudom megtenni, mert allergiás vok a ragtapaszra :/

2011. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előzőhöz hasonlóan én is inkább a jó minőségű tiszta bőr cipőkre szavazok, nekem azok nem szokták...a szar igen...

első hordásnál mindig beragasztom a sarkam leukoplaszttal, így nem tudja feltörni.

2011. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

első: akkor ne hordjak cipőket?....

köszi a válaszokat:)

2011. júl. 15. 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:
de hordj cipőket, csak normálisakt...de ha felteszel a lábadról és 3-4 cipődről képet, akkor megmondom, holmi a baj és hogy milyen cipőre lenne szükséged ;)
2011. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!