Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szeretnek a lányok...

Miért szeretnek a lányok mezítláb lenni? Úgy értem hogy szandál ilyen balerina cipő mind mezítláb benne. Miért jó ez? Én pl nem szeretem.15/ L

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
40 fokban ki szeret edzőcipőben járni?
2011. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%
Mert igénytelenek.
2011. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
OMG , nem a lábbeli fajtája volt kérdés, hanem a mezítlábas dolog.
2011. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom miért szeretnek mezítláb, én nem szeretem mikor a cipőm "felragad" a talpamra.
2011. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
OMG, erre értettem, hogy 40 fokban sokkal kellemesebb egy semmi kis cipő, mint az edzőcipő. Egy balerina cipő hogy nézne ki zoknival????
2011. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Én meg szeretem. Mezítláb a legegészségesebb, legtermészetesebb.
2011. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Hmm...te a szandálhoz is húzol zoknit? Elég érdekesen hangzik. Balerinacipőről meg nem tudok nyilatkozni, mert olyant nem hordok, mert nem tetszik.
2011. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szívem szerint cipő nélkül mászkálnék. :D De furcsán néznének érte rám, meg kicsit kellemetlen lenne a városban úgy megküzdeni a mozgólépcsőkkel, járdaszegélyekkel, stb. -.-"
2011. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
95%

Én fiúként irigylem a lányokat, hogy ebben a nagy melegben mezítláb tudnak lenni, illetve szinte bármilyen alkalomra fel tudnak venni olyan cipőt, amit mezítláb lehet hordani. Sarut, szandált, nyitott cipőt, balerinát, stb.

Mi, férfiak nem tudunk minden alkalomhoz szandált hordani úgy, hogy esztétikus legyen, így kénytelenek vagyunk viselni a meleget és az ezzel járó kellemetlenségeket.

2011. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Nyári hónapokban, de akár áprilistól októberig is végig mezítláb vagyok, saru, balerina mezítláb. A vászon cipőket is mezítláb hordom. Így kényelmes, és mosható is, úgyhogy ha koszos lesz egyszerűen kimosom és kész. A vászon balerina ugyanez. Ha nagy meleg van akkor sarut hordok, amúgy meg bármilyen nyitott cipőt kizárólag mezítláb vagyok hajlandó felvenni. Nem izzad a lábam, csak szeretem ha szellőzik és nem szeretem ha szorítja a zokni vagy a harisnya.
2012. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!