Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Furcsa illata van a lábkörmömn...

Furcsa illata van a lábkörmömnek. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Épp a lábkörmömet vágtam. És rám jött az orromnál a vakarozás és akkor éreztem meg. Nem kell furcsának nézni, hogy azt szagolom...
2023. jan. 15. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valahol begyulladt, és azt érezted. Vagy csak szimplán lábszag….
2023. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy gombás...
2023. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen sajtos chips szagú?
2023. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hármas; Bár olvasva ez vicces, de a kérdésre a válasz: Igen olyan. Az mit jelent?
2023. jan. 15. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gombás.
2023. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem, tudom. Nekem is szokott olyan lenni, de nem gombás a körmöm viszont. És nem minden köröm vágásnál érzem, hanem nagy ritkán.


Szerintem, szimplán büdös a lábad, ami az miatt is lehet, hogy sokat vagy zárt cipőben, vagy zokniban.


Szóval nem kell túl spilázni, ha nap közben is érzed, akkor ne gyere a közelembe és nem zavar.

2023. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sajtos csipszhez hasonló, erős szaga van, akkor az gomba. Tapasztalatból tudom. De a megfelelő kezeléssel meg lehet szabadulni tőle, a lényeg, hogy legyél kitartó, és amikor már úgy tűnt, hogy elmúlt még akkor is kezeld is tovább egy darabig. Így lehet tőle teljesen megszabadulni. Nem feltétlenül kell drága gomba elleni krémeket használni, nekem pl. a teafaolajos kezelés is működött. A lényeg, hogy minden nap kend be vele, akár többször is!
2023. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!