Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egészségügyi szolgáltatási...

Az egészségügyi szolgáltatási járulékot (tb) kötelező fizetni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert a fidesz úgy tönkretette az egészségügyet, hogy gyakorlatilag normális orvosi ellátás nincs. Másik oka, hogy 30 éve nem voltam beteg, 30 éve nem szedtem semmilyen gyógyszert és nem vettem igénybe semmilyen orvosi kezelést. Ezidő alatt több millió forintot lehúzott már rólam az állam (fizetésből vonva) de semmit nem kaptam vissza cserébe. Ha meg véletlen beteg leszek, akkor is teljes áron kell megvennem minden gyógyszert, meg a normális kezeléseket fizetni kell... Akkor minek a tb?

2023. jan. 16. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Kötelező.
2023. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Adót se kelljen fizetni, mert az országot is tönkretették. Semmilyen segélyt, kedvezményt, támogatást nem kaptam és nem is vettem igénybe. Ráadásul a vesekövem is kirázódik a hazai utakon.
2023. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Külföldre kell menni, a környezetemben annyi negatív tapasztalat volt az egészségüggyel, hogy mi konkrétan úgy állunk hozzá, aki kórházba kerül, azt kinyírják. Kötelező amúgy ja, én is így voltam mint te, plusz minek fizessek ennyi irgalmatlan adót, ha lószart sem kapok itthon érte cserébe, a környék egész vízvezeték rendszere totál lerohadt, sorolhatnám, én inkább elmentem külföldre, és inkább adózok olyan országnak, aki tesz is értem valamit
2023. jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2


Nem tudom, hogy ez irónia vagy nem amit írtál, de minden szava igaz az biztos.

2023. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Azt árulja el valaki,hogy külhoni magyarok miért is járnak haza,műtétekre,kezelésekre? Ott is biztosítást kell fizetni de az sem jó.Itthon a biztosításuk fedezi az ellátást.Lehet szidni az egészségügyet,de külföldön sem sokkal különb.Az magyar mentalítás,hogy potom pénzért luxus ellátást várnak el.
2023. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"külhoni magyarok miért is járnak haza,műtétekre,kezelésekre?"


Ilyen nincsen, ellenben az utóbbi 5 évben tömegével járnak Németországba a magyarok, de mindegy...

2023. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

Nem kötelező,de minden eü.ellátásból kizárod magad.

Csak a sürgősségi ellátásod marad .

2023. jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
6/7 Közvetlen környezetembe volt ilyen.Szem műtét,fogászati kezelés,stb
2023. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!