Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek bőrgyógyászatra...

Hogyan kérjek bőrgyógyászatra időpontot?

Figyelt kérdés

Anyukámnak kell szólnom hogy kérjen időpontot, de nem tudom hogyan, mert nagyon kínosan érzem magam miatta. Találtam magamon egy furcsa anyajegyet azért szeretnék menni, viszont ha lehetséges a háziorvosnak nem szólnék. Viszont valószínű hogy magánorvost nem fizetnének a szüleim. Hogyan mondjam meg ezt anyámnak, ha nem szeretném megmondani hogy miért kérem?

17/l



2023. jan. 17. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ide nem kell beutaló.Tajkártya ,személyi okmányaid.

Odemész a betegfelvételi ablakhoz,és időpontot kérsz. Ennyi .

2023. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy sima vizsgálathoz nem kell szülői beleegyezés. De, ha beavatkozás szükséges (pl.: le kell szedetned egy anyajegyet), akkor kell.
2023. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapból évente szokták ajánlani azt, hogy az ember elmenjen átnézetni az anyajegyeket. Szóval anyajegy miatt menni bőrgyógyászhoz nem egy fura dolog, sőt, elég hétköznapi. A háziorvosnak pedig nem kell szólni. Felhívod a bőrgyógyászatot, ahol majd be kell diktálnod a tajszámodat, és akkor adnak időpontot. Anyukádat is kihagyhatod belőle. De amúgy nem értem, hogy miért kínos ez. Anyukádnak szimplán megmondod, hogy az anyajegyeidet átakarod nézetni.
2023. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


És olyanra van lehetőség hogy nem a lakóhelyemhez kötött rendelőbe megyek? Mert ott egy férfi van én meg oda nem szeretnék menni. Sajnos egyedül nem merek semmit csinálni így egyedül nem mernék elmenni ilyen helyre.

2023. jan. 17. 12:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztk alapon csak a körzetihez mehetsz. A vizsgálatra nem mehet be veled senki, max anyukád.
2023. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha nagyon nem szimpatikus a körzeti orvos nekem és nem mennék hozzá, akkor már csak magánorvoshoz mehetnék?
2023. jan. 17. 12:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Egy magán bőrgyógyászati vizsgálat kb. 30.000ft. 2 hónapja ennyit fizettem.

2023. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pesten és Hatvanban rendel Harangozó Adrienn ő 30 ezerből vagy hatszor megvizsgál.
2023. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gungasam ***** válasza:
Egy furcsa anyajegy az csak egy anyajegy. Azon senki nem akadhat fenn ha közelebbről is meg akarod nézetni. Szerintem a szüleid felé több bizalmat kellene tanúsítanod.
2023. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!