Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl alacsony fehérvérsejt...

Mitöl alacsony fehérvérsejt szám, és alacsony neutrophil granulocyta??

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Fent emlitett eredmény mellett a monocyta plusszos, és a haemoglobin epp hogy egy századdal alacsonyabb a minimuntol...


A háziorvos adott beutalót belgyógyaszatra, aggasztja a fehérvérsejt szám (3.04... 4.5-11 az optimalis tartomány), de az csak hétfőn esedékes, engem addig szét fog enni az ideg ez miatt..

A neutrophil granulocyta értéke is minuszos.. az nekem 37.8 és 40-70ig jó..


Háziorvos kérdezte hogy nem e voltam beteg, nem e szedtem gyógyszert mostanában...

Persze én szerda csütörtök, és még ma is érzem hogy nem gyógyultam meg, elkaptam valami nyavaját, mijtha megfáztam volna... és ugyanez átgázolt ezeken a napokon a feleségemen és a kisfiamon is... de felesegem fehérvérsejt értékei jók Hála Istennek.. az enyémek sajna nem...gyógyszert nem szedtem...


Ez itt egy lehetetlen kérdés, tudom..

De mégis...

Írnátok véleményt? Lehetséges hogy azért alacsonyak, mert valami nyavaja bennem van?

Vagy vegyek sírhelyet? :) :(

Köszi és kellemes hétvégét.



2023. jan. 20. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, temetni meg azert nem kene magad, ezek egyaltalan nem nagy elteresek, szoval az tuti, hogy eletbenmaradsz :)


Amugy mindig ennyire paras vagy? :D

2023. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem a kérdés alapján, hogy valami borzasztó nagy az eltérés. De nem az, ettől persze menj és vizsgáltasd ki magad. De magad is írod, hogy beteg vagy, szóval szerintem nem kell azért aggódnod.
2023. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Betegség lefolyása után lehet ilyen.
2023. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Imádom mind3atokat... 💋❤🥰

Parás vagyok sajnos jaaaa...

Minden aprósagon tudok pattogni.


Kellemes hétvégét igy akkor nekem is, és nektek is!!! 🙂🙂

2023. jan. 20. 14:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy az a granulocyta absolut vagy mi 1.8-7.7 a refncia, nálam 1.15.... 😐😐
2023. jan. 20. 17:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt is siman okozhatja a betegseg.
2023. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!