Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik sör függőség?

Létezik sör függőség?

Figyelt kérdés

2023. jan. 20. 19:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Látom a könyveket se nagyon szereted.
2023. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%
Ha nekem,10-esnek szólt,akkor tevedsz. F@szbuk,tiktok,insta helyett könyvet fogok a kezemben. Anatómiát is tanultam,alap és endokrin rendszert. Epebeteg rokonom van,nem büdös. Nyilván ehhez az alapvető higiénia betartása is elengedhetetlen. Szólj,ha kíváncsi vagy még valamire. Alkoholistak akkor is büdösek,rohad a pofájuk,májuk,belükben az etanol stb...
2023. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
Na jó, te vagy a szabályt erősítő kivétel, vagy csak nem a jó könyveket olvasod, hogy felfogd, hogy az epés megjegyzéseidre és a messziről bűzlő túlzásaidra utaltam. Esetleg nézesd meg magad, nem vagy-e asperger skálán, ők ilyen nagyon droidok még.
2023. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok 😂😂 Csak a piásokat utálom. Piás apa mellett,sokszor rettegve nőttem fel,volt férjem is piázott,lelkileg szinte mindig,testileg alkalmankémt bántott és most sem jobb a helyzet,de itt csak lelki terror van. Zsigerből gyűlölöm őket.

Keresem a megoldást 🙂

2023. jún. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát, végülis azon rugóztatod magad, amin csak akarod. Apám nekem is kőkemény alkesz volt, a légynek se ártott btw. Nagyjából követem példáját, csak még nagyon messze vagyok attól, hogy annyi lemenjen. Rólam is azt mesélik, hogy inkább ilyen jókat bullshitelek meg szeretek mindenkit feltétel nélkül. Nyilván meg lehet dolgozni a pofonért, ha valaki olyan hülye, hogy nekiáll kitartóan gyökérkedni, de nem ott vagyok elememben. Alkoholszagom szokott lenni részegen, a többiről nem tudok. Faterról vannak ilyen emlékeim, de neki élből nem volt a napi fürdés pakliban olyankor. Csomószor az van, hogy tusolok este, még ha nem is emlékszem rá később (nyilván tetten érhető). Szóval a szag amit mondasz már eléggé keményvonalas fejekre jellemző.
2023. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!