Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már valak. Inek ilyen...

Volt már valak. Inek ilyen görcsrohammal járó fejgörcse? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Annyi előzmény volt hogy egy nap alatt fél liter vért vesztettem a menstruációmmal, és emiatt szédültem, hányingerem volt, de 4 nap alatt helyrejöttem, ez pedig az 5. napon történt. A szivem is görcsölt meg szúrt 5napon át, de vettem be vasat, ittam magne b6ot és elmúlt.


Az 5. reggelen arra keltem, hogy görcsöl a bal halántékom, és lüktet az agyam, ha orrt fújok, ha nevetek, vagy ha hirtelen állok fel.

Éjjel 11kor lefeküdtem, de a fájdalomtól nem tudtam aludni. Próbáltam nyomni a bal halántékomat, simogattam, nem figyeltem rá, de sehogy sem tudtam elaludni.

Éjjel 1órára akkora fájdalmam lett, mint még soha, annak ellenére hogy jól birom a fájdalmat, keservesen sírtam.

Már nem csak a bal halántékom, de az egész fejem görcsölt lüktetett, megállás nélkül, nem volt időm megpihenni.

Ha felálltam foltokat láttam, vérnyomásom 90/60 volt (165 magas és 55kiló körül vagyok).

Utána többször hánytam is, vettem be fájdalomcsillapítókat, és hajnali 3-4órára megszünt ez az erős fájdalom. Másnap is rákezdett, de akkor rögtön vettem be a fájdalomcsillapítókat és a b6ot, utána csak tompán fájt.



18éves vagyok, megijedtem hogy komoly bajom lehet, elmentem orvoshoz, véreredmény az végül is jó lett, CT-m szerdán lesz, addig is gondoltam megkérdezem, hogy valakinek volt e már ilyen, és hogy ez most már minden mensinél így lesz?


2010. okt. 3. 16:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

húh:S az kemény

akkor én se szedem ki a gyógyszereket a táskámból.

köszönöm

2010. okt. 3. 20:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott hirtelen kitörni a migrén, én már úgy kelek, hogy érzem, hogy mindjárt kezdődik.
2010. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!