Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány éves kortól nem halálos?

Ferikeke kérdése:

Hány éves kortól nem halálos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma éppen hallotam hogy a TV-ben arról beszélnek hogy egy gyerek 3 éves megevett egy slukk kokaint(azt mondták kb. 0.2 gramm).És nagyon súlyosan megsérült és nem tudni túléli-3.


De nem ez a lényeg hanem az hogy azon gondolkodtam hogy vajon hány éves kortól nem veszélyes inkább halálos akár csak egy slukk kokain is.


17/F vagyok és nem szeretnék kokaint fogyasztani csak kiváncsi vagyok rá!!!!!



2023. jan. 21. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
200 éves kor felett biztonságos, egyetlen 200 év feletti személy sem halt meg kokain túladagolásban a világon, semmilyen mennyiségtől, tehát akkor már korlátlanul fogyasztható.
2023. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a pénztárcádra halálos.vagy is a szüleidére.
2023. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
A túladagolás veszélye kortól független, viszont az, amire gondolsz és próbálod kifejezni, az szerintem olyan 20-22 éves kor, a test teljes valódi kifejlődését követően, teljesen elhagyva a serdülő kort, ami egyénenként változó ideig tart.
2023. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 3 éves gyereknek a testsúly/kg értéke miatt lett túladagolása. Talán 100 mg-ot még elbírt volna simán. Bár a kóla túladagolás nem valami kellemes dolog.


pl én 70 kiló vagyok és intravénásan lövöm a kólát 200 az mondjuk már egy extra erős lövés (annál többet én se bírok) de ez a lövés miatt van. Ha van bennem pl heroin akkor viszont többet is kibírok (mert az nyugtat mellette). Amúgy én a 70 kilómmal ha úgy enném orálisan szerintem 1 grammot is kibírnák (de én függő vagyok).


A lényeg hogy a súly alapján kell kalkulálni. Aki elsőre fogyasztja annak amúgy is kevesebb kell mert 0 a tolreanciája. 50 kiló felett 50-100 mg már belefér szerintem.

2023. jan. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
18-20 alatt semmiképp se érdemes fogyasztani, de talán utána se. Ugyanis olyan örömérzetet/boldogságot ad kb 1 órára amit sosem lehet elfelejteni, és így egy életre szóló függőséget okoz.
2023. jan. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!