Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már barki ugy,hogy pl...

Volt már barki ugy,hogy pl bevoltatok kristalyozva vagy spuri eki stb.. es csinaltatok olyat amit megbantatok?

Figyelt kérdés
Kibekulten egy buli alatt 3 csajjal akit utalok. En kezdemenyeztem,akkora szeretet flessben voltam..ok is nagyon jol fogadtak tok jot beszelgettunk kb 20 percet. De most igy masnapra nagyon banom,vagy ilyen gaznak erzem nem tudom. Vagy csak en izelom tul?
2023. jan. 22. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ne fogyassz ilyen baromságokat, akkor mindig tudni fogod, hogy mit csinálsz. Amúgy büntetendő a fogyasztás.
2023. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De szerintetek ez gaz? Vagy miert erzem gaznak ezt?😂 lehet h inkabb lelkiismeretfurdalasom van,hogy latszott rajtam..nemtudom
2023. jan. 22. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen.Allitolag allandoan magamba beszélek,illetve mintha tikkelnék.Fujtatok a számmal és ismételgetem a c betűt.😅
2023. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!