Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eldugult a fülem?

Eldugult a fülem?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete dugulás alatt van a jobb oldali fülem. Nehezen hallok rá, és marhára idegesítő. Már több alkalommal kipucoltam, és fülcseppet is csepegtettem bele. Voltam beutalót kérni a fülészetre, de jó sokára kaptam (nem meglepő). Éjszakár valami történik vele, mert reggeli kelésnél sokkal jobb, de aztán kb.1 óra múlva visszadugul. Fájni nem fáj, és szerintem nincs gyulladás alatt sem. Nem folyik belőle semmi. Van erre valami házi megoldás? Előre is köszönöm a válaszokat!

2023. jan. 24. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez fülzsír lesz. Nekem a házi praktikák nem váltak be, már nem is alkalmazom őket. Mindenképp orvossal mosasd ki. Ha az időpontig nem bírod ki, magánban is megcsinálják, csak sajnos az sokba kerül.
2023. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!