Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy wécézés után ti mennyi...

Nagy wécézés után ti mennyi wc papírt használtok? Nekem sok kéne így szinte mindig meg kell mosnom a fenekem. Hogy kéne hatékonyabban ki törölni??

Figyelt kérdés
2023. jan. 25. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég sokat én is, én inkább használok sokat. Hogy így mondjam, ez a "termés" minőségétől függ. De szerintem az átlaghoz képest mindig sokat használok. Aztán utána a mosakodás közben meg szinte mindig lecsorog a víz a lábamra meg a papucsomra, így még ezeket is meg kell törölni a végén. Idegesítő az egész, mert egy csomó idő elmegy ezzel az egésszel. De muszáj rászánni az időt.
2023. jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a fenékmosást sosem szoktam kihagyni.
2023. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: Igen sok időt vesz el, ez főleg munkahelyen gáz, ott a csapra

Feltámaszkodva oldom meg. 2: igen sosem nagy ritkán mikor olyan a széklet hogy utánna szépen ki lehet törölni

2023. jan. 25. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En 36 eves koromtol lettem ilyen. Tudom, hogy nem ez a normalis, de nincs lelkierom beltukrozeshez, es eleg sok reszletes vervizsgalaton az latszik, hogy tok jol mukodnek a fontos dolgok, de hianyaim vannak, pl calcium, D-vitamin. Ezeket szedem.

Nagyon jol taplalkozom, de valamiert olajos, zsiros a szekletem, a vizen is latszik. Es sokat eszem, de karcsu vagyok. Illetve kerulom a tejszines, olajos dolgokat, mert egyre jobban megfekszik a gyomrom.

En is utana szeretnek jarni. Igazabol tenyleg mas tekintetben egeszseges vagyok, minden orvos megdicseri a taplalkozasom. De ez vmi felszivodasi zavar, a zsirok mintha nem szivodnanak fel rendesen.

2023. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Igazabol egyetlen modon tudom elkerulni a kenocsos szekletet, de az nem a problema okat oldja meg. Ha etcsokoladet eszem, akkor az szekrekedest okoz. Esetemben ugyanug naponta ketszer is tudok vecere menni, csak nagyon szaraz, ha negynel tobb kockat eszem, bogyos lesz a szekletem. De ez tuneti kezeles.
2023. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4: Pedig utána kell járni. 5: igen sajna tuneti csak , kéne egy teljes ki vizsgálás mert ez nem normális igy
2023. jan. 25. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Vizes WC papírt veszek, 4-5 db megoldja.
2023. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!