Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hi. Már egy órája azt érzem...

Hi. Már egy órája azt érzem hogy a lábfejem,egész majdnem térdig a nagylábujjamtol de mintha csak a fél lábfejem el lenne zsibbadva,főleg a bőr rajta. Mikor a körmömmel megérintem vagy valami nagyon tompának érzem. Mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés
Nagyon be rezeltem,már akartam menni a sürgősségire de félek hogy haza küldenek,de így meg félek hogy lebénulok,aludni sem vagyok képes így. Amugy pánikbeteg is vagyok,szorongásos beteg..azóta egyre rosszabbul vagyok mert már az egész testemet ugy erzem hogy nehéz. Nagy bajt jelez ez a lábommal kapcsolatban? Vagy csak egy rossz cipő miatt van? Vagy már nem tudom mire gondoljak,nagyon félek.

2023. jan. 30. 01:07
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Hívd fel a kórházat, hogy be vagy parázva, és hogy ezért be kéne-e a menned, vagy tudnak rá mondani valamit, miért van. Rosszat nem teszel, ha intézel egy hívást, valaki biztos van ügyeletben.
2023. jan. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már azota olyan mintha mind a két lábam zsibbadna meg a testem..ki megy a testemből az erő ugy erzem
2023. jan. 30. 11:12
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Nekem az agyam zsibbadt le ettől a kérdéstől.


Egyébként ha megnyugodsz elmúlik. Hipochondriás vagy.

2023. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is a pánikolással összefüggésben lehet ez.

Még esetleg valami gyógyszer mellékhatása lehet, ha szedsz valamit.

Azóta remélem, elmúlt a dolog.

2023. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem múlt el..
2023. jan. 30. 22:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj be a sürgősségire, az idődön kívül mást nem nagyon veszíthetsz.


Nem ijesztgetésnek szánom, de nekem volt hasonló egy olyan fél éve. Én hipochonder, pánikbeteg vagyok, szóval nem igazán vett komolyan a környezetem, de még a magándoki sem, akihez először elmentem. Mindenki győzködött, hogy pszichoszomatikus. Aztán kiderült, hogy egy bizonyos ponton be volt gyulladva a gerincvelőm, demyelinizációs folyamat volt. Még óriási mázlim is volt, hogy nem veszítettem el a járásom és nem lettem inkontinens, mert ezek elvileg nagyon gyakoriak ilyen gyulladásoknál.

Tényleg nem pánikoltatásnak írom, teljesen meggyógyultam azóta, csak azért leírom, hogy nem kéne gúnyolódni, hogy az "agyam zsibbadt le", meg látatlanban megmondani, hogy csak a pánik. Velem is ezt tették, és marhára nem volt igazuk. Egy fizikai panaszra csak akkor lehet azt mondani, hogy pszichoszomatikus, ha voltak vizsgálatok, amelyek kizárták az egyéb lehetőségeket.

2023. febr. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ugy erzem hogy egy ponton mikor megérintem mintha megrázna és végig megy a nagylábujjamig
2023. febr. 1. 08:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg.
2023. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dokihoz menj el!
2023. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hogy vagy azóta kedves kérdező?
2023. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!