Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire számít, hogy 10-12...

Mennyire számít, hogy 10-12 fokos házban élek?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok egy ideje és nem bírom ellátni magam rendesen.. kevés fát birok vágni.. reggelre nagyon kihűl a ház.. betakarózok rendesen, de már csúnyán köhögök és eléggé taknyos is.. meddig tudom így kibírni?
2023. jan. 31. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fűthető takaróban aludj vagy hálózsákban
2023. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ahol net van, ott áram is. Az elektromos konvektorokat sok helyen most akciózzák, vegyél egyet és min. 16-18 fokra fűts be vele. Öltözz fel minél jobban és egyél is eleget. Orvos látott?
2023. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Használom a hálózsákot és az elektromos fűtést is! De reggelre 10 fok körül van és olyan mintha rosszabbodna a megfázásom.. basszus a hajléktalanok hogy bírják?
2023. jan. 31. 18:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajléktalanszállón, összebújnak többen, aki egyedül van, lefagynak az ujjai, aztán a kórházban fűtenek rendesen, ott kicsit magára talál. Volt, mikor bedobtak egy kirakatot, mert a börtönben fűtenek.
2023. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Így nem gyógyulsz meg és elhúzódik a betegséged, lehetséges hogy komolyabb szövődményei is lesznek. Menj el a háziorvoshoz.

Az ágymelegitővel az a baj hogy csak a takaró alatt melegít tehát ha kiveszed a takaró alól a kezed fázni fog. És nem szabad egész éjszakára bekapcsolva hagyni, ezt sokan nem tudják. Inkább egy fűtőpanel kellene venned amit bekapcsolsz éjszakára.

[link]

2023. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tavaly is kemény volt a telem.. de így betegen még rosszabb.. próbatételnek fogom fel.. de az biztos, hogy sokkal jobban fel kell készülnöm a télre.. ezt tanultam meg ebből! 2 éve lettem őzvegy azóta minden olyan nehéz..
2023. jan. 31. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Strepsilst vegyél torokfájásra ha nem dolgozol otthon ki tudod pihenni.
2023. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el jók ezek az elektromos melegítők. Anyukám van ugyanígy mint te hogy van amikor nincs kedve vagy nincs jól és akkor nem gyújt be, ilyenkor egy mozdulattal be tudja kapcsolni a melegítőt. Sőt már olyan drága a fa hogy ha a 210 kw-ot túl is léped és nem 37 hanem 70 Ft-ot fizetsz akkor se hiszem higy drágább mint a fa. Kiegészítésnek is tökéletes.
2023. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó szavakat. Dolgozom egyébként, csak most beteg vagyok egy ideje! Antibiotikumot szedek, mert csúnya arcüreg és csontgyulladásom van iszonyat fejfájással.. jól esett, hogy segítő szavakat írtatok! Köszönöm szépen...
2023. febr. 1. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!