Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem össze magamat?

Hogyan szedjem össze magamat?

Figyelt kérdés
A tél alapvetően kicsit jobban megvisel minden évben, fáradtabb vagyok, motiválatlanabb, kedvtelenebb sokszor. Mindig nehezen aludtam el, de ilyenkor még rosszul is alszok és többször felkelek, mint máskor. Reggel alig éleg, más hónapokban pedig kipattanok az ágyból reggelente. A vitaminokkal próbálkoztam, de nem lett nagy változás tőlük. A barátommal sokat is veszekedtünk mostanában. Nagyon a padlón érzem magamat. Hogyan tudnám összeszedni magamat?

2023. febr. 1. 05:46
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Legyél többet kint, a szabadban, természetes fényen délelőtt, az segít jobban aludni.
2023. febr. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Seprű lapát.
2023. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemsokára vége lesz már.
2023. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Igen, mozgás és napfény, vagy ami van helyette. Cirkadián ritmus témakört kutasd körbe, nem bonyolult, de segít.
2023. febr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
69%
4-esnél a pont. Ha esetleg nem segít a dolog, próbáld meg a melatonin tablettát. A melatonin maga az alvást segítő hormon, de ha borul a cirkadián ritmus, nem, vagy nem a szükséges időben termelődik.
2023. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A barátommal sokat is veszekedtünk mostanában."

Ez sokkal nagyobb hatással lehet rád, mint az évszakok váltakozása...


"Hogyan tudnám összeszedni magamat?"

Úgy, hogy eldöntöd, biztosan jó-e, hogy még mindig vele vagy - és ha nem, akkor dobbantasz. Felszabadító érzés lesz, ha ez nyomaszt.

2023. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!