Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem össze magam 16...

Hogyan szedjem össze magam 16 óráig?

Figyelt kérdés

Alig bírtam felkelni, mert iszonyúan fáj a bal fülem és az arcom bal fele, még a bőröm is fáj ha megérintem. Az orvos messze van és nem érnék vissza addigra, mivel sokat is kell várni. Viszont ma délután 16 órakor fontos állásinterjúm lesz és lemondani nem akarom, mert nem akarok kockáztatni. Van valami tippetek hogyan kaparjam össze magam addig?

Tudom, hogy rossz kategória, de hátha itt több tanácsot kapok.



2018. jún. 5. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fülfájásra a meleg só nagyon bevált.

Ha van sópárnád, akkor egyszerűbb. De egy ruhazsebkendőbe is csomagolhatsz sót.

2018. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

És akkor most odamész és összefertőzöl másokat is.

Vegyél be egy fájd csillapítót.

2018. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Nem fertőzök meg senkit, mivel ez a huzat miatt alakul ki nálam (egy gyermekkori betegség miatt érzékeny vagyok rá). Lázam sincs, nem köhögök, nem tüsszögök, nem fáj a torkom stb.

2018. jún. 5. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Hogy működik ez a huzat izé, sosem értettem? 350 napon át kint is fúj a szél, az nem huzat?
2018. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!