Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Övsömör ellen házi módszer van?

Övsömör ellen házi módszer van?

Figyelt kérdés
2023. febr. 2. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Övsömörre házi módszer ?? Az övsömört a bárányhimlőt is okozó Herpes zooster vírus okozza, amikor másodszorra (többedszerre) támadja meg a szervezetet. A szervezet leküzdi, de addig kellemetlen és fájó tüneteket okoz, amik azért kibírhatók. Én ugyan csak négykézláb tudtam wc-re menni, mert mozgásnál annyira fájtak az izmaim deréktájban, hogy moccanni alig tudtam. Fájdalomcsillapító.
2023. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek! A virusok pusztitásában a korán megkezdett aciklivir kezelés lehet hatékony. A bőrelváltozások kezelésének célja, a fájdalom és a gyulladás csökkentése, melyek hütőpasztákkal, rázókeverékekkel lehetséges. B12 injekciók segithetik a gyulladt idegek gyógyúlását. A fájdalmak enyhitésére olykor erős fájdalomcsillapitókra is szükség lehet. A kiütések múltán fennmaradó idegfájdalom esetén szteorid gyulladásgátló is adható. Amig a virusok élnek a szteorid gyulladásgátlók adása természetesen ellenjavallt, mivel az immunrendszer további gyengitése a folyamatot súlyosbitja. Különösen veszélyesek azok az esetek melyek az arcon jelentkeznek és a szemet is érintik. Ezek gyógyitása felelősségteljes szakorvosi feladat!
2023. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mondanám házinak, de nekem szájon át szedhető aciclovirt és egy neogranormonhoz hasonlító gyógyszertári krémet írt az orvos, plusz nagyon durva fájdalomcsillapítót, de arra nem volt szükségem.
2023. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Kövirózsa.


Nekem bevált.

2023. febr. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!