Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a szédülést?

Mi okozhatja a szédülést?

Figyelt kérdés

3 napja szédülök, de nem forgó jellegű, tehát nem forognak a tárgyak. Főleg a fejem elfordításától van, meg ha a szememmel nézek ide-oda. Ha tanulok akkor is jelentkezik, nem tudok sokáig olvasni, csak kb 15 percig mert rosszul leszek nagyon enyhén, de mégis kellemetlen, pedig muszáj lenne tanulnom mert tz lesz nagyon sok anyagból, de így nem tudok. Ha hétfőig nem múlik el nyilván orvoshoz megyek, de van akinek van ötlete, hogy ez mitől lehet?

17/l



2023. febr. 4. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas ez a kevert fronthatás.
2023. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A szédülés nem betegség, hanem egy tünet, amelyet azonban komolyan kell venned! Oka lehet kialvatlanság, a leesett vércukorszint, de komolyabb betegségek jelemzője is lehet, mint például fülközépgyulladás vagy az alacsony vérnyomás.
2023. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szédülést okozhat:

- influenza

- agyrázkódás

- agyi keringési zavar

- vérnyomás probléma

- hallási/egyensúly problémák

- szemkorrekciós hiba/ a szem túlerőltetése

stb.

Mindenképp lásson orvos!

2023. febr. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteg, megfázva? Attól is lehet, de nyaki csigolya gond is okozhat szédülést.
2023. febr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok, sőt pár hónapja voltam utoljára megfázva.
2023. febr. 5. 11:05
 6/6 A kérdező kommentje:
A vérnyomásomat nyár óta néha megmérem, és mindig a fölső érték 100 körül van, viszont let napja megmértem és 107/60 másnap pedig 112/60 volt kb.
2023. febr. 5. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!