Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányás közben bepisiltem....

Hányás közben bepisiltem. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Nem kicsit becsurgott, hanem rendesen telibe, ahogy a hányástól erőlködtem, párhuzamosan nyomtam ki magamból az utolsó cseppig. Eleve van egy inkontinenciám, tüsszentéskor pl cseppen, de azért még fiatal vagyok a pelenkához... 29/N (nem szültem)

2023. febr. 5. 03:54
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

"(nem szültem)"

Itt cseszted el. Én amikor hányás közben bepisilek, mindig szülök is egyet mellé. Úgy sokkal jobb.

2023. febr. 5. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért tettem ezt az infót oda, mert számítok a kérdésére hogy esetleg a szülés miatt gyengült e meg a medencefenekem 😅
2023. febr. 5. 04:05
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Hányáskor, rosszullétkor ez megbocsájtható... én egyszer a keszthelyi Helikon Szállóban kaptam egy kiadós ételmérgezést, és egész éjjel úgy hánytam, h azt hittem, ott pusztulok meg. Az kb egy ilyen haldoklás volt, és észre se vettem volna, ha közben be is csinálok, mert fél lábbal a sírban voltam.
2023. febr. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező: az erölködéstől volt.

Szerintem ne aggódj.

2023. febr. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Itt nézz körül először

[link]


aztán keress további információt a Kegel gyakorlatokról. Segíteni fog, ha naponta legalább kétszer megcsinálod a gyakorlatokat (lehet csinálni akár a buszon utazás közben is, vagy tv-nézés közben is)

2023. febr. 5. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
5-ös vagyok, elfelejtettem írni, hogy vannak különböző, mobilra letölthető appok a Kegelhez, de én teljesen marhaságnak tartom, hogy a telefonom hangosan csiripeljen meg visítson, hogy tornázzak már, és hogy most húzd meg-ereszd meg. Szerintem az appok csak felesleges cuccok ebben az esetben.
2023. febr. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Előfordul, nem kell belőle nagy ügyet csinálni. Olyan is van, hogy széklet is távozik hányás közben.
2023. febr. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%

Nem mindegy, hogy hányáskor mi történik ?

Ne foglalkozz vele.

Te ilyen vagy és kész. Lehet ezt elemezgetni, utánaolvasni, de ettől még jobban rákattansz és idagasited, szorongasz miatta.

Valszeg nem hánysz naponta 3-4x.

Ha meg félévente 1x úgy alakul, akkor meg mindegy neeem ?

Szóval én inkább a rákattanástól félnék.

Mi a párommal úgy élünk, hogy eleve meztelenül vagyunk itthon és akinek pisilni kell, az ott elengedi ahol van éppen, na és ? Ez a mi dolgunk és élvezetünk, általában spontán szopás-nyalás-dugás a vége.

Nyílván nem verjük nagy dobra ezt, de nekünk így jó.

És soha nem agyaltunk, hogy fúúúú mit kéne tenni, hogy ez ne így legyen.

Te se agyalj.

2023. febr. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


Megerősítem az 5-öst. Esetleg, ha olyan fajta vagy, mint én, és nem sikerül folyamatosan csinálni dolgokat, mert feladod, de van egy kis extra pénzed és megengedheted magadnak, akkor már van olyan műszer, ami nyomás érzékelős és van hozzá mobil app, amin van egy olyan repülős játék, ahol a szorítással/elengedéssel tudod irányítani a madarat. És a szintek aszerint vannak összeállítva, hogy segítsenek neked gyakorolni. Perifit a neve és tudom ajánlani (de sajna nem olcsó).

2023. febr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 erogeen ***** válasza:
Erőlködés közben bepisilhet az ember. A hányás bizony jelentős erőlködés közepette történik. Ilyenkor, ha esetleg már kicsit is pisilned kellett, akkor simán becsurog úgy, hogy a hányinger és az erős hasprés miatt nem is tudod kontrollálni a pisit, így akár az összes bemehet. Ez ilyen...
2023. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!