Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mostanában párszor olyan álmom volt, hogy együtt voltam a barátommal. Létezik olyan, hogy álom közben orgazmusom legyen, mert a lepedő meg olyan volt alattam picit mintha bepisiltem volna? Lehetséges ez és mit lehet ellene tenni? 19/l

ápr. 11. 09:10  Privát üzenet  

A válaszok

Igen, előfordul, hogy egy erotikus álom hatására orgazmusa legyen az embernek. (a férfiaknak ilyenkor magömlésük van) Mit lehet ellene tenni?

2 dolgot.

Az egyik, hogy álmodban a szex előtt pofozd fel a barátodat, hogy ne fogdosson. Így nem lesz erotikus az álom

A másik, hogy nem álmodsz szexről..

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 11. 09:50 Privát üzenet

Létezik.

Nekem is volt hasonló álmom, nem folytam igy el :D viszont szó szerint éreztem álmomban az egész aktust. Elég intenziven. Nekem tetszik:)) 21n

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont ápr. 11. 10:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem olyan volt az álmom mintha az események közepébe csöppentem volna. Csak az orgazmust éltem át. Remélem nem pisiltem be közben, mert a folt nem volt pici...

# 3/6Időpont ápr. 11. 11:02 Privát üzenet
Próbáljuk ki alhatsz mellettem :D

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont ápr. 11. 12:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem :D

# 5/6Időpont ápr. 11. 12:31 Privát üzenet
Igen, ez lehetséges. El tudsz élvezni álmodban is :D Keress rá a neten ha részletesebben is érdekel a dolog

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 2. 23:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
S. O. S! A grépfrútmag kivonatot, és a szájon át szedhető probiotikumot hogyan alkalmazzam együtt?
Antibiotikum mellé a Probium 6 nevű probiotikumot mikor kell bevenni? Az antibiotikummal együtt vagy utána?
Titeket zavarna, ha együtt kellene mosnotok egy lakótársatokkal?
Milyen konkrét ételeket javasoltok "natív cukormentes diétához" napi 5-szöri 40-20-60-20-40 gramm szénhidrát megosztásban? Kenyér esetén konkrét kenyértípus is érdekelne vásárlás...
Ha a mosogatógép nem mosta le rendesen a mosogatószert a pohárról, és így egy nagyon kis mennyiséget valószínűleg lenyeltem belőle a vízzel együtt, attól lehet bajom?
Kókuszmatrac és gumis lepedő együtt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!