Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában párszor olyan...

Mostanában párszor olyan álmom volt, hogy együtt voltam a barátommal. Létezik olyan, hogy álom közben orgazmusom legyen, mert a lepedő meg olyan volt alattam picit mintha bepisiltem volna? Lehetséges ez és mit lehet ellene tenni? 19/l

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, előfordul, hogy egy erotikus álom hatására orgazmusa legyen az embernek. (a férfiaknak ilyenkor magömlésük van) Mit lehet ellene tenni?

2 dolgot.

Az egyik, hogy álmodban a szex előtt pofozd fel a barátodat, hogy ne fogdosson. Így nem lesz erotikus az álom

A másik, hogy nem álmodsz szexről..

2019. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.

Nekem is volt hasonló álmom, nem folytam igy el :D viszont szó szerint éreztem álmomban az egész aktust. Elég intenziven. Nekem tetszik:)) 21n

2019. ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem olyan volt az álmom mintha az események közepébe csöppentem volna. Csak az orgazmust éltem át. Remélem nem pisiltem be közben, mert a folt nem volt pici...
2019. ápr. 11. 11:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáljuk ki alhatsz mellettem :D
2019. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem :D
2019. ápr. 11. 12:31
 6/8 anonim válasza:
Igen, ez lehetséges. El tudsz élvezni álmodban is :D Keress rá a neten ha részletesebben is érdekel a dolog
2019. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, simán. A fiúknál ilyenkor magömlés is szokott lenni, de a lányok is simán elélvezhetnek.
2022. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hali! Nekem is volt hasonló álmom, és én is elélveztem tőle. Viszont amit a lepedőmön láttam utána, az pisi volt. Bár nálam jellemző, hogy orgazmus közben bepisilek, szóval szerintem ez alkat függő. Ha egyébként nem szoktál bepisilni élvezéskor, akkor szerintem ez most sem az volt. Ha viszont szoktál, akkor nem kizárt. Nem volt pisszaga?

22/L

2023. jan. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!