Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy mikor...

Mennyire fontos, hogy mikor veszem be a gyógyszert?

Figyelt kérdés
A leírás szerint étkezés előtt 1 órával, vagy azt követően 3 órával kell bevenni, én viszont eddig evés közben vettem be, mert korábban más gyógyszerektől fájt a hasam, ha nem evés közben vettem be, ott viszont nem volt ilyen megkötés.

2023. febr. 7. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon fontos! Tartsd be.
2023. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Betartom, csak most olvastam a betegtájékoztatót, mert a kórházban kezdtem el szedni, ahol csak ki volt adagolva a gyógyszerész meg emlékeim szerint nem mondta, hogy figyeljek erre.


De gondolom azért nem jelenti azt, hogy teljesen hatástalan, nem?

2023. febr. 7. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi nem fog történni, megnyugodhatsz. Egyébként milyen gyógyszerről van szó pontosan?
2023. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Imuran-ról.
2023. febr. 8. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:
transzplantált vagy? Akkor tarsd be a szedését! Ha teli gyomorra veszed be az lassítja a felszívódást és csökkenti a felszívódó hatóanyag mennyiségét, nem játék, gondolom nem szeretnél kilökődést előidézni
2023. febr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem, "csak" colitis ulcerosa.
2023. febr. 9. 10:10
 7/8 anonim válasza:
Szia, én crohnos vagyok, semmi baj nem lesz ha nem tarzod ezt be
2023. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Reggel meg délben nincs gond vele, de este nehéz tartani. Főleg, hogy nekünk az a jó, ha sokszor eszünk keveset.
2023. febr. 11. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!