Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett velem szerda...

Mi történhetett velem szerda hajnalban?

Figyelt kérdés

Kedd este átjött a barátnőm hozzám, és nagyon jól elvoltunk egészen kb. hajnal fél 1-ig, amikor éppen a telefonomon görgettük a galériámat közösen (ez az utolsó emlékem amikor még "magamnál voltam"), majd egyszer csak szép lassan elkezdett eltompulni az egész valóság, illetve a testem teljesen "könnyű lett" és alig éreztem valamit (itt most látáson és halláson kívül minden másra gondolok, illetve a telefonom tapintása is megváltozott), viszont az a durva hogy ez nekem fel sem tűnt, csak amikor pár másodperc múlva visszakerültem a valóságba (az ezt megelőző másodpercek amúgy perceknek tűntek, mintha teljesen lelassult volna az idő), és akkor elkezdtem bepánikolni, mert ismét elkezdett eltompulni és lelassulni minden (és így volt ez kb. egy órán keresztül hullámokban, amik idővel egyre jobban gyengültek), én pedig végig azt hittem, hogy szívrohamom vagy agyvérzésem van, és azért változott meg így minden. Egyébként ez alatt az idő alatt beszélni is alig tudtam mert a legtöbb szót is elfelejtettem, illetve néha azt sem tudtam ki vagyok, de ahogy enyhült ez az egész dolog úgy kezdtem el megint egyre összetettebb mondatokat mondani és normálisabban gondolkodni. A barátnőm közben nyugtatni próbált, hogy csak pánikrohamom van (egyébként soha nem volt még), a mentőket nem merte rám hívni, mert szerinte végig csak rémülten néztem ki és össze voltam kuporodva, nem pedig úgy mint aki mindjárt meg fog halni. Majd kb. másfél óra után, amikor már félig meddig magamnál voltam és visszatértem a valóságba, ha becsuktam a szemem ilyen nagyon szép színes és összetett képeket "láttam", illetve amikor felnéztem a plafonra akkor is fekete fehéren láttam ilyen kaleidoszkóp szerű alakzatokat. Itt már meg voltam nyugodva de még mindig nem tudtam mi történik, majd végül elaludtam, másnap reggel pedig teljesen jól voltam, csak eléggé lesokkolt az ami éjjel történt.


Amúgy ez az egész kb. 3-4 óra lehetett, és az első órában tényleg halálfélelmem volt, csodálom hogy nem hagyott bennem mélyebb nyomot. Szerintetek mi történhetett és mi válthatta ezt ki?


2023. febr. 10. 02:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Bocsi ha érthetetlenül fogalmaztam


Tehát mikor elkezdődött ez az egész, akkor az a pár másodperc olyan volt mintha percek telnének el, viszont ez csak akkor tűnt fel, mikor megint visszatértem a valóságba, és itt kezdődött a pánikolás, majd ugyan ez ismétlődött kb. egy órán keresztül, mire enyhült ez az egész és nagy nehezen megnyugodtam.

2023. febr. 10. 02:04
 2/16 anonim válasza:
0%

ARE you ready to die? Got My shinigami eyes on…

Æ ÆÄ

2023. febr. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 jpeacefuler ***** válasza:
24%
Jó a sejtés, szerintem is pánikroham. Nekem is volt régebben többször, de már leküzdöttem.
2023. febr. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Droghatásra tippelnék. Hátha fel akarta dobni az estédet a barátnőd, csak rád rosszul hatott.
2023. febr. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre gondoltam és ezért nem merte a mentőt sem hívni..
2023. febr. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem epilepszia (sok féle létezik) ha a drog kizárt
2023. febr. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ez kb. az eufóriához hasonlít. Alkoholt nem ittatok? Nem volt semmilyen drog, nem vettél be akármilyen gyógyszert, akár antidepit vagy ilyesmit?
2023. febr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"ha becsuktam a szemem ilyen nagyon szép színes és összetett képeket "láttam", illetve amikor felnéztem a plafonra akkor is fekete fehéren láttam ilyen kaleidoszkóp szerű alakzatokat."

Albert Hoffmann, az LSD felfedezője igen hasonlóan fogalmazta meg annak hatásait.

2023. febr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igazából ez előtt kb fél órával elszívtunk egy cigit amibe csak füvet tettünk, de hát az nem vált ki ilyet az emberből.

Viszont az utolsónak igaza van, ez tényleg az LSD-hez hasonlított leginkább (az érzékelésem megváltozása is, nem csak azok amiket láttam), és amúgy próbáltam már ki az LSD-t, de az hetekkel ez előtt volt, azóta a közelemben nem volt ilyen szer és nem is terveztem többet kipróbálni.

Viszont olvastam a flashback-ről, tehát hogy LSD használat után véletlen szerű időpontban visszatérhetnek a hatásai rövid időre, viszont sehol nem olvastam olyat, hogy maga a flashback erősebb lett volna mint a legelső trip, már pedig ez sokkal intenzívebb és erősebb volt, tényleg kiszakadtam a valóságból arra az 1 órára.

Vagy nem lehet, hogy egyszerre volt pánikrohamom + egy gyengébb flashback-em, és azért tűnt ilyen erősnek az egész?

2023. febr. 10. 12:24
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Tehát drogos vagy, amit elfelejtettél közölni. Ez azért nem mellékes és mindent megmagyaráz. És igen, ez egy flashback volt. Volt aki hetekkel később ablakon ugrott ki egy ilyen alkalom során, olyan szinten beütött újra a cucc.
2023. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!