Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez korona vírus...

Szerintetek ez korona vírus lehet, vagy csak influenza/nátha? Múlthét péntek óta (ma szerda van) náthás vagyok, fáj a torkom, gyenge vagyok. Ma reggel óta nem érzek semmi illatot, és bármit eszek semminek nincs íze. 17/L

Figyelt kérdés
Szerintetek csak megfázta és influenzás vagyok, vagy korona vírusos?

2021. márc. 17. 15:35
A kérdező szavazást indított:
Ez csak influenza/nátha
Ez korona vírus
29 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
78%
A Covid esélyesebb.
2021. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
78%
Mivel az íz és szagérzéked is elment, valószínű a Covid.
2021. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Anyukám azt mondja hogy ez biztos hogy csak influenza, és szerinte ha felhívnánk az orvost akkor csak sok pénzért csinálnának tesztet, ez tényleg igaz?
2021. márc. 17. 16:18
 4/43 anonim ***** válasza:
83%

Ha a háziorvos kéri a tesztet, akkor ingyenes.

Szaglásvesztést okozhat nátha is, valóban. De az ízlelés nem szokott elmenni náthától.

2021. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
#4 de most ugye csak ügyelet/kórház van, az én gyerek háziorvosom nem dolgozik most, ilyenkor ez hogyan van?
2021. márc. 17. 16:28
 6/43 anonim ***** válasza:
83%
Rendel a háziorvos is (legalábbis nálunk), csak annyi, hogy be kell telefonálni, és amit tudnak, telefonon intéznek.
2021. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
#6 de a háziorvos itt most nem rendel, csak ügyelet van a kórházban
2021. márc. 17. 16:44
 8/43 anonim ***** válasza:
66%
Hívd fel a háziorvost! Ha nem rendel, akkor szüleid háziorvosát!
2021. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
#8 anyum azt mondja az övék se rendel, nincs most semmilyen orvos
2021. márc. 17. 17:19
 10/43 anonim ***** válasza:
83%

Vannak orvosok, csillagom! Hol laksz? Botswana hátsón?


Anyud nagyon rosszul tudja. Arra tudok gondolni, hogy azért nem akarja, hogy a háziorvossal konzultálj, mert kontakt miatt karanténba kellenne vonulnia az egész famíliának. A haziorvos (mindegyik! MINDEGYIK!) bent van a rendelőjében a rendelesi időben és a legtőbb oltásokat ad be. Attól még a telefont megemelik, mert ők tudják elrendelni az ingyenes tesztet és továbbra is ők írják fel a vényköteles recepteket!

2021. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!