Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől jön rám a rosszul lét?

Mitől jön rám a rosszul lét?

Figyelt kérdés

Ugye most végeztem el az általános iskolát, és bejárós lettem, pontosabban mindig busszal járok be. Az a gondom hogy mikor jövök haza a busszal, egyszer rám jön ilyen rosszul lét, és hányingerem van. Akkor is ha ülök. Elfelé, mikor reggel megyek, akkor érdekes módon nem, csak mikor jövök haza.


Ezen hogy tudnék segíteni?


2010. okt. 4. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Eszel,iszol hazamenetel előtt? Próbálj ne tele,de ne is üres hassal menni, enni esetleg egy kis csokit, hogy a vércukrodat felvigye vagy kólát iszogatni, az kis adagban jó a hányingerre. Kösd le a figyelmed egy könyvvel, zenével.

Ha egyik se válik be, indulás előtt negyed órával bekapsz egy dedalont és szeva.

2010. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Ma busz előtt ettem egy fél szendvicset, meg közbe az úton kortyolgattam italt, még egyszer, köszönöm! :)
2010. okt. 4. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a mai napig rosszul vagyok a buszon.:)Annak idején észre vettem, hogy ha eszek a buszon, akkor fáradt leszek, ha iszok, akkor meg pisilhatnékom van.De a savanyú cukor bevált..:D

Sőt, amikor érzem, hogy nem vagyok annyira jól, akkor mélyen lélegzek.Igyekszek mindig a buszon az első üléseken elhelyezkedni, s lehetőleg amikor jobb idő van, akkor lehúzom az ablakot.De olvasni nem olvashatok sajnos, mert az előhozza a rosszullétet.

2010. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!