Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szedjek nyugtatót, meg altatót...

Szedjek nyugtatót, meg altatót, vagy szívjak inkább minden este egy spanglit, hogy lenyugodjak és tudjak aludni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 19:48
A kérdező szavazást indított:
szedd a vegyszereket
szívj el egy spanglit
27 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Kezdj el sportolni, jarj sokat a termeszetben, egyel egeszsegesen, szedj sok-sok magneziumot es menj el terapiara.


A gyogyszerszedes es a drogozas kozott azert meg boven van lehetoseg, amit lehet tenni az ugy erdekeben, csak akarni kene 🤷‍♀️

2023. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jelenlegi formájában ez a kérdés csupán egy provokatív dolog ez a "szedd a vegyszereket" dolognál már látszódik. Én mindkettőt kipróbáltam kivéve az altatót arra nem volt szükségem. Egy ideig a fú jó volt, de aztán én pl pánikrohamokat kaptam tőle, és változó hatása volt hol jó volt, hol nagyon rossz ez főleg azért is van, mert mivel nincs rá szabályozás azzal ütik fel/keverik a terjesztők amivel akarják. Ugyanakkor a nyugtatók sem barátibb megoldás, sőt elég addiktívvá tesz hosszútávon. Szerintem érdemesebb lenne keresni egy akár SZTK-s dokit/pszichológust és vele megbeszélni a dolgokat. Esetleg sportolni, vitaminokat szedni, egészségesebben élni stb.. Egyik sem vezet hosszútávon sehova, hiába jön ilyenkor a proli megszólalás, hogy háááát de jobb mint az alkohol. Persze, sok jobb dolog van a fűnél is pl ha semmit nem szívsz, és veszel be ami káros lenne rád. Egyébként egyénfüggő én a pánikrohamok óta nem szívok sosem, de van olyan ismerősöm aki évek óta naponta szív kb egy zoknival egyenlő IQ-ja van, és annyira emlékszik is a dolgokra, pedig nem itthon szív, hanem külföldön a beellenőrzött marihuánát. Szerintem, ha megoldást akarsz találni az alvásproblémádra, és a nyugtalanságodra magadban keresd meg ne az anyagokban. Sok sikert!
2023. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Mindkettő egyszerre, aztán akkor nem lesz lelkiismeret furdalásod, hogy miért nem a másikat választottad.
2023. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
a nyugtató drog,nem csodaszer. nagyon súlyos függőséget tud kiváltani.
2023. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőnek megvan a maga sötét oldala. A nyugtató, altató igazi keménydrog, hozzászokással, elvonási tünetekkel együtt. A cannabis alap esetben sokkal ártalmatlanabb szer LENNE, ha nem fújnák le szintetikus cuccokkal a terjesztők ahogy az előző válaszolók közül is írta valaki. Én sok évig szívtam mindenfajta negatív mellékhatás nélkül, aztán olyan 2012-14 környékén elkezdtek a terjesztők ráállni erre a szintetikussal való permetezésre és elkezdődtek a bajok. Ezek a szintetikus trágya szerek belőlem szorongást és zavarodottságot váltottak ki. Mivel ezekre az érzésekre nem vágyom, inkább elhagytam a füvezést, így nincs értelme.

Úgyhogy, dönts belátásod szerint!

2023. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16:16 Mo.-on nincs marihuána, lehetetlen szerezni
2023. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy lehetetlen szerezni de ritka a jó.
2023. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szedj nyugtatót (vagy amit megállíapít a pszichiáter hogy szükséges) de csak ideiglenesen, a terápia alatt.


Ha nem magyarországon élnénk, akkor a joint is lehetne opció.


De mindkettőre csak alkalmi (vagy terápiás) körülmények között alkalmaznám, annak semmi értembe hogy rászoksz valamire.

2023. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
még mindig jobb a dzsangli,mint a szintetika
2023. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A ganja jóval kevésbé ártalmas mint a nyugtatók. Csak az a baj, hogy akkor lehetsz biztos, hogy a füved nincs felütve szintetikus sz@rokkal, ha magadnak termeszted. Azért viszont letöltendő jár.
2023. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!