Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma délután 5 órakor bevertem...

Ma délután 5 órakor bevertem erősen a fejemet az asztalba. (nagy körasztalunk van es annak az oldalába) Azóta érzem, hogy fáj, mit tudok tenni ezzel?

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aludj
2023. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez még a jobbik eset. Képzeld el, milyen lett volna ha szögletes asztalotok van. Ahogy az első írta, aludj egyet. Persze valószínűleg nem fog elmúlni már aznap, mert egy ilyen ütést még pár napig megérez az ember, viszont napról-napra enyhül. Ezt tapasztalatból írom, mert nem egyszer vertem már be a fejem, ráadásul még vaskapu élébe is, utána több mint egy hétig meglátszott a heg, de lassacskán elmúlt. Csak akkor volt érzékeny, ha hozzáértem, de kb 4-5 nap után már szinte nem is éreztem. Ha továbbra is nagyon fáj, akkor (bármennyire is közhelyes) fordulj vele orvoshoz.
2023. aug. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocs amúgy nem láttam, hogy februári a kérdés ;DD
2023. aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!