Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » IBS komoly mindennapos hasmené...

IBS komoly mindennapos hasmenésre milyen hasfogót szedjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. IBS miatt lassan 1 éve mindennapos rendszeres hasmenés nehezíti az életem. Semmilyen hasfogó nem hat. Széntablettát és társait próbáltam. Semmit nem segít, ahogy az orvosok se. Magán, állami orvos és természetgyógyászok sem tudnak már velem mit kezdeni. Nincsen semmilyen allergiám, érzékenységem. Hogy szemléltessem a hasmenésem erősségét és megelőzzem a kérdéseket. 1 hétig éltem a következő módon: reggel este 3-3 széntabletta, 1 tábla 80%os étcsoki, banán kilószámra, zab sima vízben, lósóska tea és főtt sós krumpli. Ugyan olyan vizes hasmenésem volt egész végig mint ha ezeket nem szedtem volna. Mégegyszer kiemelem. 2022 február óta tartó szüntelen hasmenés. Olyannyira hogy azóta szilárd dolog nem jött ki belőlem. Milyen pokoli kemény hasfogót tudnátok ajánlani?

2023. febr. 16. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Probiotikum, pl. enterol. Sokkal többet ér, mint a széntabletta.
2023. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szedem hónapok óta.
2023. febr. 17. 05:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor probald ugy, hogy kombinalod masik probiotikummal egyutt. En reggel egy enterolt veszek be, este pedig egy lactiv plust.
2023. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!