Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a mindennapos erős...

Valaki 34. kérdése:

Mit tegyek a mindennapos erős migrén ellen?

Figyelt kérdés

Próbáltam rengeteg módszert semmi nem használt, gyógyszereken pedig nem élhetek

Gondolkoztam a "migrén piercingen" de nem tudom hol csinálnak ilyet milyen árban és mennyire lenne hasznos


Bárki aki ért ehhez, van ilyen piercinge, kérlek ossza meg a fontos tudnivalókat róla



2022. jan. 24. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
A rengeteg módszer között volt olyan is, hogy felkerestél egy orvost?
2022. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
63%
En is migrenes vagyok. Probalj meg harom honapig gluten es tej mentesen kajalni:) Majdnem 100 szazalek hogy segit
2022. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Rengeteg minden ki tud váltani migrénes rohamot. Érdemes elmenni egy fejfájásambulanciára (ilyesmi az állami egészségügyben is van, egyetemi klinikákon).
2022. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. jan. 24. 21:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg a piercinggel kapcs tudtok valamit?
2022. jan. 24. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Kizárólag negatív véleményt olvastam róla. Fejfájásambulancián jártam, antidepresszánst adnak, de először Divascant.
2022. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és ha mindennap fájdalomcsillapítót vagy rohamoldót szedsz rá akkor már az is generálhatja a migrént.
2022. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

Migrénpiercing orvosilag nem bizonyított, humbug. Ennek ellenére van, akinek használ, de van, akinek nem. A normális neve daith piercing. Ahol migrén piercing néven csinálják, ott drágán, több tízezrekért. Normális szalon ára 6-8.000 Ft ékszerrel.

A migrén nem egyszerű dolog, mivel még mai napig is csak részlegesen tudják, hogy mi zajlik le migrénes roham közben, és ismert gyógymódja nincs. Kezelni többféle módon lehet, de egyikkel sem lehet elérni a teljes tünetmentességet sajna. Tényleg úgy érdemes, hogy orvos, utána orvos, még több orvos, több vizsgálat, terápiák. El lehet érni egész jó javulást is, de lehet, hogy semmit.

Remélem segítettem azért.

2022. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!