Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a Mira víz...

Lehetséges, hogy a Mira víz semmilyen hatással nincs a szervezetemre?

Figyelt kérdés

Elkezdtem inni a Mira glaubersós gyógyvizet, mert elég rossz az epém és mostanában az anyagcserém sem az igazi...

Többen is ezt ajánlották, utána is olvastam, állítólag szépen kitakarítja az szervezetet egy-egy ilyen kúra.

4 napja iszom, mindig éhgyomorra 2-3 decit, van hogy napi 3x - ahogy az elő van írva - és semmi:D

Ez mitől lehet?


2010. okt. 5. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy bevetted ezt az átverést!
2010. okt. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:D mi az átverés? Ez egy gyógyvíz, kemény 230 forintért, ami serkenti az epeműködést. Sem lefogyni nem szeretnék tőle, sem nagy csodát nem várok:)

Egyszerű keserűvíz, amit már a nagymamám is ivott annak idején :) Egyébként anyukámnak nagyon sokat segített, az ő szavának azért csak hihetek, ezért próbáltam én is ki.


Örülnék ha valaki olyan is írna, aki építően hozzá tud szólni a témához :/

2010. okt. 5. 10:42
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Az epeműködést a zsíros és megterhelő emésztésű kaják elkerülésével lehet segíteni a működését, nem csodavizekkel! Max a veséidet ápolod ezzel a marhasággal.

És ne feledd az, hogy elhiszed segít, ez jelentősen javít az állapotodon.Szóval vedd csak tovább és higgyj benne.

2010. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

" Egyébként anyukámnak nagyon sokat segített, az ő szavának azért csak hihetek, ezért próbáltam én is ki"


Csak azt felejted el hogy adott vegyszerek gyógyszerek nem mindenkinél hatnak egyformán. Van akit meghajt annyi nátriumszulfát amennyi a Mira vízben van van akit nem.Tudhatod a gyógyszereknél is így van sokszor próbálni kell többet. Kimondottan epehjtásra meg lehet próbálni a Cholagol cseppet.

2010. okt. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

" Max a veséidet ápolod ezzel a marhasággal"


Értesz te ehhez bármennyit is?

2010. okt. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, első válaszoló inkább valahol máshol töltsd az idődet, mert ezzel nem segítesz (bár szerintem ez nem is célod)

Másodiknak köszönöm, az tényleg valószínű, hogy rám ez a mennyiség egyáltalán nem hat...A cseppeket felírtam és utánanézek, köszönöm :)

2010. okt. 5. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Attól, hogy bevetted ezt az átverést!"


A Mira és Salvus vízet orvos is ajánlja több mint száz éve világszerte elismert gyógyvízek.

Vízkémikus.

2010. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!