Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már 2 évvel ezelőtt elment az...

Már 2 évvel ezelőtt elment az ízlelésem és a szaglásom a covid miatt. Valakinek esetleg vissza jött aki tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
.

2023. febr. 16. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ûdvôzôllek! A Covid alatt nekem is elment a szaglàsom, az izlelésem csak kicsit. Viszont visszajött, ahogy meggyògyultam szerencsére.
2023. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek volt ilyen, de bő fél év alatt szerencsére visszaállt neki
2023. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én már próbáltam eléggé sokmindent, rengeteg C vitamint illetve Ft szedtem mert olvastam olyat,hogy sokat kell majd egyszer csak vissza jön de semmi nagyon minimálisan érzem az ízeket illetve az illatokat.
2023. febr. 16. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly februárban voltam beteg és 1 hete jött vissza a szaglásom, 1 évig semmilyen szagot/illatot nem éreztem.
2023. febr. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Scream85 ***** válasza:
82%

Feleségem kereken 2 évvel ezelőtt volt Covidos, akkor elment az íz és szagérzéke.

Azóta nagyjából helyreállt, de még most is van hogy bizonyos dolgoknál rossz ízt vagy illatot érez.

Szóval egyénenként nagyban eltérő hogy ki mennyire volt beteg (ő 1 hétig kórházban is volt) és mennyi idő alatt áll helyre.

2023. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2 éve voltam covidos és még mindig alig érzek valamit.
2023. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!