Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Torok mandula mutet utan nem...

Csaken12 kérdése:

Torok mandula mutet utan nem erzek izeket tapasztalt mar valaki hasonlot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Torokmandula mutetem volt kb 18 napja es azota nem erzek izeket csak neha es aztis enyhen mintha semmit nem ereznem viszont a torkomba mindig keseru. Meg a vizet is keserunek erzem tapasztalt mar valaki hasonlot? Koszi

2023. febr. 11. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
80 as években vettek ki a mandulát futószalagon mindenkinek. Azóta rájöttek, h fölösleges, mert az immunrendszer része. Mar nem divat kivenni. Hol találtad azt a tabajdak tanyasi mészárost, aki kivette?
2023. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Budapesten vettek ki a Medicoverbe …. 2 full orr gegesznel is voltam mindketto azt mondta h kikell venni.
2023. febr. 11. 21:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Valoban van olyan eset amikor elkerulhetetlen a mutet. Nagyresze kezelheto antibiotikummal. Fontos szerv. Az, hogy nem erzel izeket egy kelkemetlen mellekhatas. Sokkal tobb gondot is okozhat a hianya. Az 1-nek igaza van. Az immunrendszer resze.
2023. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#1., #3.


Kereken 30 éve vették ki a mandulámat. Előtte antibiotikum kúrák sorából állt az életem.

Azóta viszont nem voltam beteg.

Pedig a munkám miatt kb. folyamatosan beteg gyerekekkel vagyok körülvéve.

Szóval igen, biztosan fontos szerv, de talán mégsem annyira, mint amennyire túlmisztifikáljátok.

2023. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen enis eveken keresztul kb 3 havonta antibiotikumot szedtem mellette iszonyatosan hullott a hajam.



Te ereztel izeket a mutet utan? Aggodom h mar nem jon vissza az iz erzekelesem ….

2023. febr. 12. 10:22
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Vitaminokat kellett volna vegyél, szarul taplalkoztal azert voltal folyton beteg. Mintsabb a manduládat kitépesd
2023. febr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
#6. Ó nagymester, kérlek nyomasd még az idiótaságokat! Csak az orr-fül-gége szakterülethez értesz ennyire, vagy polihosztor is vagy?😅
2023. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyad poli. Attól rohad az ember élve, hogy nudlin él es porleveseken. Semmi immunszisztema.
2023. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem kerdeztel csak allitottal…. Egeszsegesen es kieggyensulyozottan eszem , vitaminokat is szedek. Nem iszom alkoholt . Sportolok. Napi min 3 liter vizet iszok. Nem eszem abszolut gyors etteremben … es a “zacskos leveseket” stb sem eszem meg. Tehat mondhatni h egeszsegesen elek. Megis gockent mukodott a mandulam. Az en kerdesem viszont az volt …. Hogy valakinek mandula mutet utan volt e hogy nem erezte az izeket? Koszonom
2023. febr. 12. 14:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem taasztaltam ilyesmit, kérdező. A helyedben rákérdeznék a dokira.
2023. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!