Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltál már önkéntes gyógyszer...

Voltál már önkéntes gyógyszer kísérleten?

Figyelt kérdés
Meg tudná osztani a tapasztalatait akár privátban is?

2023. febr. 17. 01:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
szerintem csak az válalkozik erre akinek nagyon kell a pénz, lényegébe a testi-lelki-szellemi egészséged kockáztatod és kísérleti patkányt játszol pár forintért... sajnállak
2023. febr. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, kell a pénz egyetemi tandíjra, munkát nem találtam még és ha márciusban talalnék is, csak áprilisra utálják a pénzt, addigra pedig már késő
2023. febr. 17. 01:57
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Nincs az a pénz! Bármire is kéne. Oda lesz az egészséged. Megér ennyit?
2023. febr. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ha hosszútávú mellékhatások is lehetnek akkor nem éri meg, ezért szeretnék olyat kérdezni, aki volt már ilyenen
2023. febr. 17. 02:11
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Akkor miért nem plazmát adsz? Vagy arra keveset fizetnek?
2023. febr. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkodtam, ezen a héten voltam is, de nem vagyok alkalmas, mert egy gyógyszert szedtem, ami még nem ürült ki a szervezetemből és ha várandós nő kapná meg a vérem, az veszélyeztetné, úgyhogy egyáltalán nem is adhatok. Talán ez a gyógyszeres kezelést nem befolyásolja, talán igen.
2023. febr. 17. 02:27
 7/21 NTBS ***** válasza:
76%
Nem.
2023. febr. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%

#2


szomorú hogy a diák aki tanulni akar erre kell vetemednie mert nincs pénze! sajnállak de ha szabad kérdeznem, nem tudsz pénzt kérni szüleid vagy nagyszüleidtől? esetleg barátok? vagy egyetemi társak?

2023. febr. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

A talán szerintem pont kizárná. Amúgy meg kb. oroszrulett, hogy van-e hosszútávú mellékhatása, vagy nincs. Lehet, hogy valaki olyat kapott, aminek neki nem volt, de te olyat kapsz, amitől neked lesz. Még ha ugyanazt kapnád is, lehet, hogy neki nem lenne, de neked igen, és fordítva is.


Erre nem játszanék, inkább megvárnám, míg kiürül a testemből a szar, aztán adnám a plazmát, nem hogy még raknék be új szart.


Esetleg munkán még nem gondolkoztál?

2023. febr. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Hivatalosan nem, vagyis egy fityinget se kerestem vele, de néha úgy érzem magam, amikor az orvos a sokadik gyógyszert írja a panaszaimra, mintha fehéregérnek nézne...
2023. febr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!