Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan vény nélkül kapható...

Van olyan vény nélkül kapható gyógyszer amitől nem kívanja a ember az alkoholt?

Figyelt kérdés
Mi a neve?

2023. febr. 17. 05:33
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Ûdvözöllek! Igen lehet kspni a Gyògyszertàrban; ALKOTOX cseppek.
2023. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Nincs ilyen a patikában. A májra van máriatövis, szomjúságra víz, idegre Magne B6. Ha egyedül nem megy, az anonym alkoholisták csoportja és számos egyéb lehetőség is rendelkezésedre áll.
2023. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A benfotiamin és az orbáncfű is csökkenti az alkohol utáni vágyat. Orbáncfű-kivonat Remotiv Extra 500 mg vény nélkül kapható patikában, de elég drága, én most váltok napi 2-3 csésze orbáncfűteára, hátha elég lesz, a benfotiamin pedig a B1 zsíroldékony változata, Tiavella vagy Benfogamma néven fut (utóbbiban több a szutyok) az 50 mg-os vény nélkül kapható, a 300-as vényköteles, de nem kell az orvos orrára kötni, minek az neked, mondhatod pl., hogy nagyon sok teát iszol, az meg eszi a B1-et, szeretnéd visszapótolni. Nekem szó nélkül felírta (nem szomjasan mentem át hozzá, de nem tűnt fel neki :D). Ötezerpárszáz egy hónapra, patikánként változik.

Orbáncfű mellé citromfű illik (a kapszula megéri, két hónapra háromezer alatt van, de a tea is jó, ízre is), a benfotiamin pedig C vitamin- és kolinhiányt okoz, azokat pótolni kell (én GAL kolinsó-cseppet szedek, kivéve, amikor bepusztítok egy 5-6 tojásos rántottát, mert abban már igazán elég kolin van egy 40 kg-os lánynak :D). Sok belsőség vagy egy jó metilált B komplex sem árt.

2023. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!